Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Ето координати на места ,за които ще дам обяснение ,а вие решете кои да включвате.
    1.N 42 45' 59,1"
    ЕО 23 42' 40,6"
    Това е макет на полицейска кола(включена е във файла с камерите),но от 2-3 седмици е премахната.Няма камери,така че спокойно може да бъде премахната.

    2.N 42 43' 12.0 "
    ЕО 23 32' 06,0"

    Тук има полицейска засада,която е почти перманентна.Мнението ми е ,че е здължително трябва да бъде включена в списъка.

    3.N 42 42' 52.0"
    Е0 23 31' 28,8"

    Тук 1 км. след горната засада се намира втора,която следи както за превишена скорост ,така и за изпреварване.В някои случаи стоят само тук, а в други и на двете места едновременно.Честно казано и аз незнам дали да се включи,при положение че не стоят там чак всеки ден,а пък от друга страна колко колеги съм виждал да изгарят......Както решите

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от bateto77 Преглед на мнение
      Ето координати на места ,за които ще дам обяснение ,а вие решете кои да включвате.
      1.N 42 45' 59,1"
      ЕО 23 42' 40,6"
      Това е макет на полицейска кола(включена е във файла с камерите),но от 2-3 седмици е премахната.Няма камери,така че спокойно може да бъде премахната.

      2.N 42 43' 12.0 "
      ЕО 23 32' 06,0"

      Тук има полицейска засада,която е почти перманентна.Мнението ми е ,че е здължително трябва да бъде включена в списъка.

      3.N 42 42' 52.0"
      Е0 23 31' 28,8"

      Тук 1 км. след горната засада се намира втора,която следи както за превишена скорост ,така и за изпреварване.В някои случаи стоят само тук, а в други и на двете места едновременно.Честно казано и аз незнам дали да се включи,при положение че не стоят там чак всеки ден,а пък от друга страна колко колеги съм виждал да изгарят......Както решите
      ще са нужни и ограниченията на скоростта в тези точки,за да се добавят във файла
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • До: Спид камери

        Здравейте,

        Това е gpi на версия 44 на латиница.
        Тази версия е малко по различна.
        Направих си прoграмka която според описанието на типа на камерате в http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=20939 и скороста ги дели в отделни фаилове и съответно им слага различни икони.

        Описание на иконите :
        Иконата с надпис "Spec" на жълт фон - Вградена в светофар
        Иконата с с надпис "Mobile" на син фон - Мобилна камера (засада)
        Иконата без надпис - Статична камера
        Икона светофар - Камера проверяваща минаване на червено
        Иконите са от тук
        http://www.pocketgpsworld.com/speed-camera-icons.php
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Спид камери

          Няколко корекции :
          43*09'56.7" 25*55'35.4" - ограничение 60 км/ч
          43*04'14.8" 25*38'43.9" - ограничение 50 км/ч
          43*34'02.0" 26*19'33.4" - ограничение 50 км/ч
          43*33'37.0" 26*25'31.9" - ограничение 50 км/ч
          42*43'11.8" 23*32'04.2" - ограничение 50 км/ч на входа на Г.Богров откъм Варна (ставаше въпрос няколко поста по-горе за тази точка - нямаше координатите)
          43*09'48.3" 26*02'53.4" - ограничение 60 км/ч
          43*02'25.5" 24*31'43.9" - ограничение 60 км/ч
          43*39'30.7" 26*10'16.8" - ограничение 70 км/ч
          43*04'27.0" 25*40'47.1" - ограничение 90 км/ч (често там има засада)
          43*44'32.7" 26*04'42.7" - не е актуална (било е макет на полицейска кола, но вече няма нищо); такива точки има много, но засега това съм успял да запиша.
          Някои от точките са нови - досега не ги е имало в базата данни; други вече съществуват, но с грешни скорости.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от wizard Преглед на мнение
            Здравейте,

            Това е gpi на версия 44 на латиница.
            Тази версия е малко по различна.
            Направих си прoграмka която според описанието на типа на камерате в http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=20939 и скороста ги дели в отделни фаилове и съответно им слага различни икони.

            Описание на иконите :
            Иконата с надпис "Spec" на жълт фон - Вградена в светофар
            Иконата с с надпис "Mobile" на син фон - Мобилна камера (засада)
            Иконата без надпис - Статична камера
            Икона светофар - Камера проверяваща минаване на червено
            Иконите са от тук
            http://www.pocketgpsworld.com/speed-camera-icons.php

            Браво и благодаря! Днес ще пробвам!!!
            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

            Коментар


            • До: Спид камери

              Новата версия 045 на кирилица:
              Прикачени файлове
              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

              Коментар


              • До: Спид камери

                Здравеите колеги. Днес имах път към Сливен и порбвах фаила версия 044лат. Благодарности на всички които са участвали в направата му. Искам да направя едни предложение . Ако е възможно на всички села по пътя Карнобат - Сливен да се сложи предупреждение за 50 км/ч защото особено в Лозенец имаше патрул с радар в посока Бургас и двата пъти като минах от там , а и той е там почти постоянно.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  БЛАГОДАРЯ НА КОЛЕГИТЕ КОИТО СЕ ТРУДЯТ С ТАЗИ ДЕЙНОСТ. ИЗПОЛЗВАЛ СЪМ ВЕРСИЯ 43 И 45 НА КИРИЛИЦА. СВЪРШИЛИ СА ПЕРФЕКТНО СВОЯТА РАБАТА.
                  НА ТАЗИ КООРДИНАТИ ВСЯКО ДЕНОНОЩИЕ ПО 2-3 ЧАСА ИМА ПАТРУЛКА С РАДАР.
                  N41`55 467
                  E025 43 735
                  ОГРАНИЧЕНИЕ НА СКОРОСТА 50км/ч
                  НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МЕ СВЕТНИ МОЖЕ ЛИ НА НУВИ250 ДА СЕ СЛОЖИ ПО СИЛЕН ЗВУКОВ СИГНАЛ, ЧЕ В КАЗАРМАТА СЛУЖИХ КАТО АРТЕЛЕРИСТ.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    и от мен версия 045 на цирилица и латиница.
                    Прикачени файлове
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      и от мен версия 045 на цирилица и латиница.

                      много благодарности колега че пускаш и латинската версия

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        ето един съвсем нов файл за европейски спийд камери- от ноември 2008. инструкцията която е приложена гласи, че разархивираният .exe файл се инсталира в poi директорията. предварително направете бек ъп на съществуващите gpi файлове защото иначе инсталацията ще ги изтрие.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          И от мен версия 45 на латиница като тази която пуснах в пост 336 за версия 44
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            и от мен версия 045 на цирилица и латиница.
                            Не ми е много ясно.
                            След разархивиране на версия lat се получават няколко отделни gpx файлове и един gpi- готов за инсталиране в уреда. смятах, че отделните gpx се съдържат в общия gpi файл.
                            Интересно защо gpi файла е 41 кб, а всичките gpx качени с poi-loaderа правят gpi файл с размер 27 кб.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Колегата Гъдев не е сложил .BMP картинките в архива .
                              Затова, когато си направиш сам .gpi файла нямаш икони и съответно е по-малък по размер .
                              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                                Колегата Гъдев не е сложил .BMP картинките в архива .
                                Затова, когато си направиш сам .gpi файла нямаш икони и съответно е по-малък по размер .
                                Благодаря.
                                Ако правилно съм разбрал gpi файла съдържа всички gpx на версията плюс bmp.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X