Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Ще го пробвам. Днес дръпнах последен ъпдейт и пак така се показва. Въпроса е да не се рестартира.

    Ето как изглежда:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:675.JPG
Прегледи:1
Размер:17.4 КБ
ID:5298315
    Последно редактирано от sabin; 24-08-11, 08:12.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      В с.Старо Оряхово видях камера в кутия , насочена в посока Бургас - N42 59.441 E27 47.680 ,
      а във Варна на сградата на Пътно управление - N43 12.321 E27 54.389 има камера, която я имаше в старите версии, а в 065 не я виждам.
      ПС Координатите съм ги свалял от Мапсорс, възможни са 5-10 метра разлика.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от gibi13 Преглед на мнение
        Колеги, спид камера 770, която се намираше на кръстовището на Т.Александров и Хр.Ботев в София е премахната.
        Потвърждавам! Кутията я няма, само стълба стърчи.
        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от gibi13 Преглед на мнение
          Колеги, спид камера 770, която се намираше на кръстовището на Т.Александров и Хр.Ботев в София е премахната.

          Има си ново местоположение - намира на южната дъга на околовръстно, между кръстовищата с бул. България и Черни връх. Точното местоположение е малко след макдоналдс и шел в посока Пловдив.

          Утре като минавам оттам ще си взема GPS-a и ще и "взема" координатите.

          Снощи средношните съзтезатели се бяха преместили другаде.... Баси чак си мислех, че не съм си в къщи.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            И, ... аз да потвърдя Да ни е честита новата камера (може и да е празна)
            На околовръсното по южната дъга на София, м/у Бояна и Драгалевци, точно при МакДоналдс,
            ограничение 80 км/ч. Има и в двете посоки табелки: 80 км/ч и табелка РАДАР,
            Така, че всеки е предопреден !!!
            ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Въпрос към колегите от Търговище:
              Тук минах покрай патрлука "Лада Нива", бях с превишена скорост, а не ме спряха! Да не е случайно да са с камера в колата? Да чакам ли честитка?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.JPG
Прегледи:1
Размер:39.7 КБ
ID:5298382
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                Въпрос към колегите от Търговище:
                Тук минах покрай патрлука "Лада Нива", бях с превишена скорост, а не ме спряха! Да не е случайно да са с камера в колата? Да чакам ли честитка?

                [ATTACH=CONFIG]355925[/ATTACH]
                По-скоро не - но никой не може да бъде 100% сигурен. Всъщност, с каква скорост мина ? Защото аз си мисля, че там ограничение няма, т.е. е 90 км/ч, въпреки че според файла май е 50 км/ч.

                Първоначално публикуван от kafelov Преглед на мнение
                Може ли някои да провери тази камера дали е вкарана и ако не да я добави 26,50.9165 и 43,21.8560 предварително благодаря а за камерата съм сигурен защото днес дойде честитка
                Не е вкарана. Според мен камерата е била в патрулка или кола без отличителни знаци.
                Последно редактирано от gr_kanev; 24-08-11, 09:10.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                  По-скоро не - но никой не може да бъде 100% сигурен. Всъщност, с каква скорост мина ? Защото аз си мисля, че там ограничение няма, т.е. е 90 км/ч, въпреки че според файла май е 50 км/ч.
                  Е как ... с перфектните мерки 90/60/90

                  П.П.
                  Но изкочих с/у тях на 90.
                  Последно редактирано от bat_vanko; 24-08-11, 09:42. Причина: П.П.
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от Tisho Преглед на мнение

                    Утре като минавам оттам ще си взема GPS-a и ще и "взема" координатите.
                    Координати: N42 39.048 E23 17.405 (възможно е да има някакво отклонение 10-20м).
                    Точно срещу Шел-а е. 80км/ч ограничение. Снима в посока Пловдив (тоест натам гледа обектива...).

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                      Е как ... с перфектните мерки 90/60/90

                      П.П.
                      Но изкочих с/у тях на 90.
                      Преди три седмици минах два пъти оттам. Имаше патрулка с радар. Ограничението е 60км/ч.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Моите 2 ст.
                        Корекции на някои засади.
                        Числото след координатите е ограничението, както е дадено
                        в excel файла, т.е. невярното.
                        Номер 52 27.43663 42.47076 50 Бургас, изхода за Созопол
                        - невалидна
                        Номер 127 27.47267 42.44205 60 Бургас,път Бургас Созопол на разклона за М Търново
                        - 80 км/ч
                        Номер 291 26.30382 42.63347 60 Сливен,Е773 засада до града
                        - 50 км/ч
                        Номер 292 24.74379 42.65527 40 Сопот, засада
                        - 50 км/ч
                        Номер 277 25.29344 42.65061 50 Казанлък, засада 2
                        - 60 км/ч
                        Номер 403 23.695267 42.704770 60 Е871, София - Прирдоп
                        - тази дали е валидна все още?
                        Номер 552 25,19155 42,63295 60 разклон Павел баня, засада
                        - 50 км/ч
                        Нови:
                        Засада 40 км/ч N42.35237 E27.19645 - град Средец, на влизане откъм Бургас
                        (тази два дни подред ги видях там, а Средец е село, което ограничението от 40 важи за цялото село)
                        Камера 80 км/ч N42.65113 E023.28950 - град София, Околовръстен път, снима в гръб
                        Ама май вече някой я е оспреил.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Здравейте,много съм доволен то тази екстра и редовно се вслушвам в нея.Искам обаче да се включа с някои корекций,за да са данните по-актуални:
                          423 - сп.камера - 50 км/ч. Скравена - тази камера я премахнаха и остана само пилона.
                          111 - засада - 50 км/ч. Враца,на границата на община Враца - там ограничение непомня да е имало знаци също няма,следователно би трябвало да е 90 км/ч.Като цяло обаче там полиция не съм виждал никога.
                          618 - засада - 60 км/ч. Алтимир - Борован - там също няма ограничителни знаци,следователно ограничението е 90 км/ч.
                          619 - засада - 60 км/ч. Алтимир - Борован - същото положение,ограничението е 90 км/ч.
                          Ето и кординатите на снимаща камера в центъра на с.Баница,Врачанско - N43*20'28.8'' E23*41'31.4''

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            да!
                            Забравих да спомена, че камерата в Скравена липсва

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Мнение на kafelov
                              Може ли някои да провери тази камера дали е вкарана и ако не да я добави 26,50.9165 и 43,21.8560 предварително благодаря а за камерата съм сигурен защото днес дойде честитка



                              Не е вкарана. Според мен камерата е била в патрулка или кола без отличителни знаци.

                              не е кола днес мина колега има две камери снимащи в двете посоки така че можете да ги сложите

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                                И, ... аз да потвърдя Да ни е честита новата камера (може и да е празна)
                                На околовръсното по южната дъга на София, м/у Бояна и Драгалевци, точно при МакДоналдс,
                                ограничение 80 км/ч. Има и в двете посоки табелки: 80 км/ч и табелка РАДАР,
                                Така, че всеки е предопреден !!!
                                Днес към обед минах от там и имаше доста народ около тази камера,включително и униформен полицай.Бяха отворили кутията и явно я зареждаха

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X