Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Воден дух Преглед на мнение
    ..........Имам и предложение към модератор:Тази тема има 114страници.Ако трябва някой да се запознае с камерите
    какво се случва?Колко време трябва за да се прочете цялата тема?.........[/URL]
    Това ТУК (темата е от 2009г., специално залепена) не е ли част от вашето предложение?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Използвам случая да помоля колегата ramshtain да удари едно рамо за версията ХТ.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
        Абе и аз от там минах днес 2 пъти ама не видях камера..Сигурен ли си?
        За снимане и в двете посоки е, но истинските й координати са:
        N42° 59.454' E027° 47.689'

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Благодаря на колегата Рамщаин , че се погрижи за всички ползватели на ХР.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Мнение на Воден дух
            ..........Имам и предложение към модератор:Тази тема има 114страници.Ако трябва някой да се запознае с камерите
            какво се случва?Колко време трябва за да се прочете цялата тема?.........[/URL]

            Това ТУК (темата е от 2009г., специално залепена) не е ли част от вашето предложение?
            Да това имах предвид.Само стац. камери без коментари.Всеки да си избира къде да чете и къде да пише.Модератора е много на място и в час за разлика от пишещия Аз. Така, изкам да попитам препатили: Стационарните камери снимат ли в гръб нарушителя?Или само в лице?В смисъл дали някой е получавал глоба със снимка на задния номер.Питам защото се коментираше,че камерите снимали нарушителите и в двете посоки./Малиново, Подслон/Защо тогава камерата на Лукойл до Ботевград /магистрала Хемус/я обърнаха да снима идващите от София?И защо камерите на Шел Пазарджик са една с/у друга?Ако някой е в час да сподели.И друго се сетих сега. В Ст.Загора има две полицейски Астри без обозначения с монтирани камери с радари.Едната е бяла , а другата е червена. Стоят в банкета или на тротоара и снимат без да спират нарушителя.Много хора са изгорели от тях. Ако има някой от района да сподели мения.Ще е полезно за преминаващите.Особено по пътя за Н. Загора след околовръстното/двойното платно/.На всяка автокъща има ограничение 50км/ч.Като минеш с 61км/ч и си вътре.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Там ограниченията са 60км/ч , а засадите са вкарани на 50 км/ч.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Здравейте,

                Освен Garmin-a започнах да ползвам Copilot 8 на Android. Като навигация работи добре, но нещо са сбъркали POI. Има разминаване с 1-2 км с реално поставените камери и само това, че ги знам, ме спасява.

                Та въпроса ми е: дали мога да въведа в Copilot 8 (след някаква обработка) speed camera POI за Garmin?

                Благодаря!

                Т.
                Good guys drive Land Rovers!

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  За да се разминава така, ми се струва, че може би ще е объркан формата на координатите.
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    На пътя Елхово - Лесово са сложели нова камера. N42 07.456 E26 31.952
                    Не видях обече какво е ограничението. Ако някой минава от там и има възможност да хвърли едно око.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Камерата я има в новата база. Ограничението е 50 км/ч. Така и не разбрах какво му е опасното на това място. Вярно , има някакво мостче , но чак пък 50км/ч...? За сега е само празна кутия и си мисля , че започват да правят като с макетите. Ще "нахакат" навсякъде ламаринени кутии и ще спазваме знаците.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        И аз това се чудя, уж камерите са само 15 пък тези тези дни постоянно се говори за нови места и в София тези 2 нови дето са на София ленд и на Ботев.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Ами те от край време си говореха, че ще сложат много кутии и ще сменят камерите през определено време.
                          [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Интересното е , че кутиите са няколко модела , явно имат различни модели устроства. А май говориха , че доставчика е един.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Там ограниченията са 60км/ч , а засадите са вкарани на 50 км/ч.
                              така е, потвърждавам

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Момчета, не знам координатите, но от известно време работи до скоро празната кутия на камерата на бензиностанция Петрол. Това е под село Мирково на разклона за селата Петрич, Каменица. Ако имате път от София към Копривщица (например) по подбалканския път да не ви се провали почивката. От Пирдоп вече имам доста познати, които споделят че ги е осветила през нощта. Надявам се да съм бил полезен.
                                0885602543- Стефан

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X