Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от traveler3 Преглед на мнение
    Още една спийд камера, която видях днес за пръв път. В Старо Оряхово по пътя Варна - Бургас.
    Координати: N42 59.435 E27 47.683
    Абе и аз от там минах днес 2 пъти ама не видях камера..Сигурен ли си?

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Като караш от Варна за Бургас и подминеш бензиностанцията на Лукойл, гледай вдясно преди да стигнеш кръстовището за Долен чифлик. Снощи бързах и нямах време да я заснема. Възможно е да има грешка 20-30 метра в координатите, защото я отбелязах в движение без да спирам. Не знам кога са я монтирали, преди седмица я нямаше.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Защо във версия 0.63 камерата на бул. Сливница и бул. Христо ботев в София я няма?
        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
          Абе и аз от там минах днес 2 пъти ама не видях камера..Сигурен ли си?
          Да, сигурен съм. Днес отново минах от там. Мястото е както го описах. Не се вижда отвсякъде добре, защото е между две дървета. Ограничението в зоната на камерата е 40км/ч. Вече имам и точните координати:
          N42 59.456
          E27 47.691

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от traveler3 Преглед на мнение
            Да, сигурен съм. Днес отново минах от там. Мястото е както го описах. Не се вижда отвсякъде добре, защото е между две дървета. Ограничението в зоната на камерата е 40км/ч. Вече имам и точните координати:
            N42 59.456
            E27 47.691
            Би ли могъл да покажеш снимки?

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
              Би ли могъл да покажеш снимки?
              Вчера нямах фотоапарат в мен, а и не минавам често от там. Ако някой минава през Старо Оряхово, нека я снима. Както обясних, намира се между изхода на бензиностанция Лукойл и кръстовището за Долен Чифлик, посока Бургас. Стандартна Спийд камера, на вертикален стълб - стойка, като останалите в страната.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Една молба: може ли да запаметите спийд камерите, засадите, и червените светофари по отделно в 3 формата за Гоогле Ъртх. И един файл със всички 733 предупреждения накуп.

                Формата е .kml

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от peshinka Преглед на мнение
                  Защо във версия 0.63 камерата на бул. Сливница и бул. Христо ботев в София я няма?
                  Тази ли е:
                  23.317586,42.705407,1,50,0,0//София, камера на кръстовището на Сливница и Христо Ботев
                  има я.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Защо с POI Loader-а от тук http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=927 , като си направя мои POI от тези на колегата Гадев /без изменение/ се получава GPI файл с големина 120 КБ, а неговия е 2353 КБ /CYR многократно/ ???
                    Имам на компютъра C/Garmin и вътре sox файла, но лоадера не ми го иска !?!
                    ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Не си казал кои файлове използваш за първоизточник (зависи в тях дали има картинки и гласове) и коя директория указваш на POILoader да компилира. По принцип те са три категории и може да компилираш само едната категория.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Poi loader-1.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5261514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Poi loader-2.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5261513
                        ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                          Една молба: може ли да запаметите спийд камерите, засадите, и червените светофари по отделно в 3 формата за Гоогле Ъртх. И един файл със всички 733 предупреждения накуп.

                          Формата е .kml
                          Това ли искаш?
                          google.kml-v063.rar
                          А за какво са ти??

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Да това мерси, на гсм имам Ндрайв и там работи с кмл файлове.

                            Но странното е че ми сигнализира сега само за спийд камерите, за червените светофари не ми дава сигнализация.

                            Има ли някаква разлика в компилирането и направата на gpx файловете на спийд камерите и засадите .

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              gpx-а ли?
                              А и мисля, че това е до настройки....
                              Един въпрос:
                              Ndrive яде .kml файлове без опълнителна обработка ли?

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Да в папка speedcam качвам директно файла .kml.

                                Не мисля че е въпрос на обработка защото и аз сега намерих файл за конверт и качвам версия 63 , но ми излизат само спийд камерите без засадите. Много странно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X