Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от traveler3 Преглед на мнение
    Да, сигурен съм. Днес отново минах от там. Мястото е както го описах. Не се вижда отвсякъде добре, защото е между две дървета. Ограничението в зоната на камерата е 40км/ч. Вече имам и точните координати:
    N42 59.456
    E27 47.691
    Би ли могъл да покажеш снимки?

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
      Би ли могъл да покажеш снимки?
      Вчера нямах фотоапарат в мен, а и не минавам често от там. Ако някой минава през Старо Оряхово, нека я снима. Както обясних, намира се между изхода на бензиностанция Лукойл и кръстовището за Долен Чифлик, посока Бургас. Стандартна Спийд камера, на вертикален стълб - стойка, като останалите в страната.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Една молба: може ли да запаметите спийд камерите, засадите, и червените светофари по отделно в 3 формата за Гоогле Ъртх. И един файл със всички 733 предупреждения накуп.

        Формата е .kml

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от peshinka Преглед на мнение
          Защо във версия 0.63 камерата на бул. Сливница и бул. Христо ботев в София я няма?
          Тази ли е:
          23.317586,42.705407,1,50,0,0//София, камера на кръстовището на Сливница и Христо Ботев
          има я.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Защо с POI Loader-а от тук http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=927 , като си направя мои POI от тези на колегата Гадев /без изменение/ се получава GPI файл с големина 120 КБ, а неговия е 2353 КБ /CYR многократно/ ???
            Имам на компютъра C/Garmin и вътре sox файла, но лоадера не ми го иска !?!
            ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Не си казал кои файлове използваш за първоизточник (зависи в тях дали има картинки и гласове) и коя директория указваш на POILoader да компилира. По принцип те са три категории и може да компилираш само едната категория.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Poi loader-1.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5261514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Poi loader-2.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5261513
                ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                  Една молба: може ли да запаметите спийд камерите, засадите, и червените светофари по отделно в 3 формата за Гоогле Ъртх. И един файл със всички 733 предупреждения накуп.

                  Формата е .kml
                  Това ли искаш?
                  google.kml-v063.rar
                  А за какво са ти??

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Да това мерси, на гсм имам Ндрайв и там работи с кмл файлове.

                    Но странното е че ми сигнализира сега само за спийд камерите, за червените светофари не ми дава сигнализация.

                    Има ли някаква разлика в компилирането и направата на gpx файловете на спийд камерите и засадите .

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      gpx-а ли?
                      А и мисля, че това е до настройки....
                      Един въпрос:
                      Ndrive яде .kml файлове без опълнителна обработка ли?

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Да в папка speedcam качвам директно файла .kml.

                        Не мисля че е въпрос на обработка защото и аз сега намерих файл за конверт и качвам версия 63 , но ми излизат само спийд камерите без засадите. Много странно.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
                          Тази ли е:
                          23.317586,42.705407,1,50,0,0//София, камера на кръстовището на Сливница и Христо Ботев
                          има я.
                          Мерси, интересно защо не ме предупреждава, а и не я намерих после като я търсих. Явно не съм гледал добре. Ще си компилирам версията на ново.
                          [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                            Да в папка speedcam качвам директно файла .kml.

                            Не мисля че е въпрос на обработка защото и аз сега намерих файл за конверт и качвам версия 63 , но ми излизат само спийд камерите без засадите. Много странно.
                            Ами провери дали при конвертирането не си задал настройки да се конвертират само спийд камерите. Тоест всеки тип точка (засада, камера, камера в светофар и т.н.) си има определен номер (1,2,5), който се използва от навигационната програма за предупреждението. Следователно и при направата (или конвертирането) на предупредителния файл, той се прави по определен стандарт, за да се чете от програмата. Та или не се конвертират всички точки или програмата те предупреждава само за спийд камери. Пробвай да направиш всички точки като спийд камери и провери дали ще те предупреждава за всичките точки. Ако е така, то е настройка в програмата.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              emil5rov , в директорията на POILoader-а сложи файла sox.exe. Без него не ти компилира гласовете най-вероятно.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                emil5rov , в директорията на POILoader-а сложи файла sox.exe. Без него не ти компилира гласовете най-вероятно.
                                Пробвах, Не става !!!

                                Моля, колегата Гадев, ако има време да разясни, с най-новия LOADER http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=927 и SOX файла, как става заварката shock:
                                ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X