Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Volt3r Преглед на мнение
    Здравейте, последната версия за speedcam v0.62, кадето за засадите предопреждава веднъж независимо от скороста, и за камерите, по често при превишена скорост не както трябва според мен. За засадите предупреждава така все едно карам с превишена скорост, независимо, че съм под ограничението. За камерите си е както трябва. Поздрави
    Все си мисля,че това зависи от модела навигация.На Нюви 760 си работи както трябва,но качвах камерите и засадите на едно Нюви 205 и там беше като при теб–сигнализираше за засадите постоянно.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Колеги, може ли да ме извините за офф-топика, но не съм запознат с навигационните системи, а само в тази тема са над 2000 поста...т.е. за да се запозная с нещата ми трябват няколко месеца четене...Та към въпроса - само на навигация Garmin ли може да се качат весии на speedcam? И на други навигации може ли да се качи софтуера на Garmin? Т.е. за да съм в час с камерите Garmin ли да си купя?
      Мерси за отговорите и пак се извинявам, че поствам тук!

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
        Колеги, може ли да ме извините за офф-топика, но не съм запознат с навигационните системи, а само в тази тема са над 2000 поста...т.е. за да се запозная с нещата ми трябват няколко месеца четене...Та към въпроса - само на навигация Garmin ли може да се качат весии на speedcam?
        Този форум е Garmin ориентиран, затова и тези файлове за камери могат да се ползват само на Garmin.
        И на други навигации може ли да се качи софтуера на Garmin?
        На други навигации не може да са качи Garmin-ски софтуер, но информация за камери - може.
        Т.е. за да съм в час с камерите Garmin ли да си купя?
        Не е задължително, но мисля, че тук е най-адекватната информация.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Мерси колега, вмъкна ме в естеството

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Колеги, имам една молба - ако може някой да компилира файл само с спйид камерите, без ред лайт и засади, тъй като са много досадни при каране с голяма скорост. Ако може файлът да е на латиница и да е актуален с версия 62 или по-подробен и да е съвместим с Мобиле ХТ. А и файлът Cyclops™ Safety Cameras - Europe също мисля че е много полезен и ако му се намира на някой и реши да го сподели ще почерпя

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от kartu6 Преглед на мнение
              Все си мисля,че това зависи от модела навигация.На Нюви 760 си работи както трябва,но качвах камерите и засадите на едно Нюви 205 и там беше като при теб–сигнализираше за засадите постоянно.
              С 255W съм, но всичко е едно и също, затова си качих другата версия.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Да ви уведомя, че след като качих този файл: bg speedcams v.062 CYR -- ednokratno preduprejdenie za zasadi.gpi и го тествах в района на Бургаска област, се оказа, че не само че не уведомява еднократно за полицейски засада, а дори и да си под скоростта продължава да сигнализира.
                По улиците на кв. Сарафово ми повтаряше за полиция, която всъщност се намира на входа около летището. Изобщо обсега на уведомяване е доста разширен. Тъй като ми се налага да пътувам из страната си връщам версия 061, защото съм я проверил и работи нормално. Моля Gadev, ако има време да погледне по - горе описаната версия и ако сметне за необходимо да направи корекция.
                Успех!
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Провери в настройките на програмата дали е зададено еднократно сигнализиране: Single.

                  Tools/Settings/Proximity Points/Audio Notification/Continuous-Single Tone

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Всички клеги, които са имали проблем с гласовото предупреждение да свалят отново весиите си от http://paralax.org/garmin/

                    Тъкмо ще се насладят на новата версия на сайта. Да благодарим на Darkstar - чудесна работа!
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Може и в това да е проблема. Беше на продължителен тон. Превключих го на единичен. Утре пак ще пробвам...

                      Е не издържах и го пробвах на симулация. Всичко е о.к. Проблема е бил при мен.
                      Последно редактирано от Sim3; 26-01-11, 22:10.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                        Всички клеги, които са имали проблем с гласовото предупреждение да свалят отново весиите си от http://paralax.org/garmin/

                        Тъкмо ще се насладят на новата версия на сайта. Да благодарим на Darkstar - чудесна работа!
                        Наистина е станало страхотно.Едно голямо благодаря и на двама ви.НЕЗАМЕНИМИ СТЕ

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Колеги, оставаме без gadev и drakstar, по спешност ги наели за програмни директори, от центалата на Garmin в САЩ, за да оправят бъгавите им софтове на новите модели приемници!

                          п.п. Информацията е потвърдена ЛИЧНО от Директора на ДАНС.
                          Последно редактирано от egeniv; 27-01-11, 20:37.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            И това какво ще рече,че повече няма да ни помагат ли?

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Тя помоща им ще е по-голяма, нали ГПС-те нямя да имат бъгове. Хем и труда им ще е заплатен както трябва, пък на всичкото отгоре и ще са директори (big boss).

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Не може ли във файловете за компилиция да се използва картинката за червен светофар от тази дето е направена картата в Паралакс.

                                Много по добре изглежда. А за засадите да се използва полицейска кола . Някак си ми се иска по добри да ги направим картинките

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X