Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
    След експериментиране тази сутрин на живо - ПУСКАМ новия (според мен - по-добър вариант) на версия 030 - BG Radari 030 - на Латиница (за да може да се ползва от всикчи модели Гармин - и тези, които нямат кирилизация)..
    Всичко е ок. но иконите за скороста са малко размазани виждат се тройни.

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
      След експериментиране тази сутрин на живо - ПУСКАМ новия (според мен - по-добър вариант) на версия 030 - BG Radari 030 - на Латиница (за да може да се ползва от всикчи модели Гармин - и тези, които нямат кирилизация)..
      И един вариант на същия файл за желаещите да получават и гласова информация за приближаващите засади и радари... Гласовото съобщение преди всеки радар или засада е :"Внимание!!", с последваща двукратно прозвучаваща сирена!!
      Прикачени файлове
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • До: Спид камери

        Това с гласовото съобщение е чудесна идея, ако може да го направите и към варианта с кирилица, ще бъде полезно
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
          Това с гласовото съобщение е чудесна идея, ако може да го направите и към варианта с кирилица, ще бъде полезно
          Няма проблем!!

          Понеже нямам кирилизирания вариант като gpx файл, ако може някой да го пусне, след което ще го направя...
          Аз съм намислил утре или вдруги ден да добавя към гласовото съобщение и инфо за скоростта ... :Например с глас: "Внимание! 70 км!!", след което да прозвучи еднократно или двукратно сирената...
          Само, че утре или вдруги ден ще ми докарат мп3 плеърче, че да запиша файлчета с глас: 40км, 50 км, 60 км, 70 км, 80 км, 90 км, 130 км..., за да мога да ги вградя към останалта гласова информация... Тогава освен да се вижда ограничението като рисунка, ще има и гласово потвърждение за това - какво е ограничението...
          Не знам дали да го направя така, или да си остане както е сега!! ??
          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Колеги,имали начин да се направи така че да издава постоянен сигнал преди и до края на очастъка,а не само един двоен сигнал?Примерно си надупил музиката и едвали някой ще го чуе,пък не може само в ГПСа да се гледа.!!
            Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от malkiq82 Преглед на мнение
              Колеги,имали начин да се направи така че да издава постоянен сигнал преди и до края на очастъка,а не само един двоен сигнал?Примерно си надупил музиката и едвали някой ще го чуе,пък не може само в ГПСа да се гледа.!!
              е то е добре да се гледат и знаците, и спидометъра , не само кълките на гаджето, де

              Коментар


              • До: Спид камери

                Има грешка в #107 - трябва да е N41 56.000 а не N42 56.000
                #124 - Объркано е малко името на с.Бъдеще - написано е s.Badesche
                Последно редактирано от v_abozov; 29-08-08, 11:11.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Сега се връщам от Банско.....
                  Да са живи и здрави създателите на тази база-данни с камерките!
                  На много места , нуви-то ме предупреждаваше да намаля скороста и наистина имаше "Биг-Брадър" по билбордовете. Камерите в БГ вече са много и трябва да внимаваме.
                  Тази тема, стана много актуална и ще продължавам да я следя всекидневно!
                  [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                    Това с гласовото съобщение е чудесна идея, ако може да го направите и към варианта с кирилица, ще бъде полезно
                    Подкрепям!!

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      последния файл(031) в gpi вариант. понеже считам,че табелите "радар" са излишни , съм направил и втора версия (v2) за тези,които мислят като мен.
                      Прикачени файлове
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Все още има грешка в #107 - трябва да е N41 56.000 а не N42 56.000

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от v_abozov Преглед на мнение
                          Все още има грешка в #107 - трябва да е N41 56.000 а не N42 56.000
                          ок. оправих тази грешка. прилагам оправения файл
                          Прикачени файлове
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Поздравления за добре свършената работа!
                            С цел да подобрим базата данни прилагам координатите на още 2 стационарни поста на КАТ
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от v_abozov Преглед на мнение
                              Поздравления за добре свършената работа!
                              С цел да подобрим базата данни прилагам координатите на още 2 стационарни поста на КАТ
                              ок.благодаря , колега. изпратил съм ги на форума където е изходния файл. очакваме новата версия с доста промени
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Ако не проблем, сложи и моите 2 точки от пост 102.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X