Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    За кой глас говориш, колега. Ако става дума за bulgarian__.vpm, то той е само за телефони. Ако си го сложил на нуви - върни си стария глас и не прави експерименти. И ще се оправи.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      съгласен съм да променим наименованието на точките, но не ми се коригират 700 наименования. Наско , ще споделиш ли твоите gpx файлове?
      Моите са още старата версия и съм променял някой неща както на мен ми харесват.

      Когато имам време ще ги коригирам твоите без нищо да барам и ще ти ги пратя.
      Само да се уточним как да започват.

      Така става ли :
      ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км/ч(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

      Или
      ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Засада-40км/ч София околовръстен път .

      pvn Така по доволен ли си
      Последно редактирано от Наско; 24-08-10, 23:41. Причина: Допълване

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
        Мойте са още старата версия и съм променял някой неща както на мен ми харесват.

        Когато имам време ще ги корегирам твойте без нищо да барам и ще ти ги пратя.
        Само да се уточним как да започват.

        Така става ли :
        ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

        Или
        ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Засада-40км София околовръстен път .
        Тази промяна, която сте замислили ще е доста полезна. А тези gpx файлове са си стандартни xml-и. Предполагам някоя компания е искала да останем с впечатлението, че е измислила собствен формат. Както и да е... друга ми беше мисълта. Вместо да се преправя всяка една точка отделно и на ръка с програмките, които ползвате е възможно да направим промените чрез скриптче, което да parse–ва xml-а (опс gpx-а) и да променя каквото и където искаме директно в него. Ако ударите на камък с голямото количество точки за редактиране може да се пробвам да помогна в тази насока.

        П.П. 40 км е разстояния, а не скорост!
        Последно редактирано от pvn; 24-08-10, 23:25.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          аз ги ръчкам с vi, но твоето предложение може да е по-добро...

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
            Моите са още старата версия и съм променял някой неща както на мен ми харесват.

            Когато имам време ще ги коригирам твоите без нищо да барам и ще ти ги пратя.
            Само да се уточним как да започват.

            Така става ли :
            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км/ч(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

            Или
            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Засада-40км/ч София околовръстен път .
            на мен ми харесва повече 453-Засада-40км/ч София околовръстен път
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Отново едно огромно благодаря,на колегите за прекрасната работа.Да попитам,дали някой има работеща версия на новите точки за Mobile XT ? Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Пускам съкратен вариант на предложения от Наско мъжки глас за полиция (като прикачен файл).

                police.rar

                Ако се сметне за уместно от gadev и Наско - за заместване на Герганка! Мисля, че така, както съм го орязъл е по-кратко и по-добре.... Оставих нарочно МОЛЯ, за да прозвучава като предложение, а не като заповед.
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Колеги предлагам да остане само числото от знака на ограничението и да стане "Засада 40".
                  Все пак така е навлязло в разговорния език - еди къде си има знак 40, а не км. или км. в час.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    * If a file name contains a valid speed number or if all records in a file have speed encoded in the name, then all records in the file will include speed and proximity alerts. For example, a data file with the file name "Speed_30" generates speed alerts of 30 mph (or kph, depending on the type of units selected in POI Loader) for each POI in the file
                    * You can also enter speeds for each POI individually by adding the @ symbol and a number after the name of the POI. For example, a Custom POI named "Ridgeview@25" would create a POI named "Ridgeview" with a 25 mph speed alert.
                    С една дума POI Loader е доста "глупав". Преди време и аз бях правил такова предложение, но така си и остана... (Не е важно)
                    То координатите излизат така или иначе когато си около мястото, дали в описанието ще пише "Околомръстен път" или "ул.327" е абсолютно без значение, щом има определена скорост. Прибора все ще си казва предупреждението писмено и устно.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                      За кой глас говориш, колега. Ако става дума за bulgarian__.vpm, то той е само за телефони......
                      Колега, да не би вече да има гласови предупреждения и за Гармин ХТ !? Защото до сега имаше само на АйГоу за телефони. На Гармин не съм срещал. Моля сподели информацията.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Не е точно гласово предупреждение а модифициран bulgarian__.vpm файл, който замества пиукането на гармина с две фрази - "зона със скрит радар" и "намалете скоростта". Нямам го под ръка иначе ще ти го пратя, но във форума за телефоните ipm-art го има. На Nokia с Garmin XT 5.00.50 работи.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          А дали работи и на Вин мобайл 6.1 ?
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Пробвай, нямам представа.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Благодаря, направих описаното в онзи форум, след час ще го тествам.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
                                http://antiradar.braindumpz.com/
                                Може и да се дублира с колегата gadev но може и да помогне...
                                Този сайт започва да се превръща в "Лъжливото оФФчарче"....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X