Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от masterross Преглед на мнение
    Тъй като във файла са вкарани всички предполагаеми засади и различни типове камери, може ли да си отделя само тези които са статични спийд камери..............
    http://dox.bg/files/dw?a=b98015594e
    Благодарение на колегата gadev. В архива са версии на кирилица и латиница. Файловете са във формат .gpx заедно с иконки и гласово предупреждение. В гармина се качват с PoiLoader.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Какво стана с колегата gadev и http://paralax.org/garmin/ ?
      Да няма гости от НСБОП ??? /майтап/
      Нещо не мога да отворя страниците
      ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

      Коментар


      • От: До: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от blqsu4ko Преглед на мнение
        Миналата седмица ме изненадаха тук :
        N 42*14.26''
        E 24*11'3.67''
        Проверих ги и с GoogleEarth
        Засичаха колите движещи се на Изток...
        Колега, сигурен ли си за координатите - това е в Мексико, Канкун.
        Провери ги още веднъж.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Всеки ден пътувам от Шумен до Варна и ми направи впечатление, че предупреждение 252-Хемус от файла гласи "полиция 130 км/ч", докато 1 км. преди детелината за Девня и Суворово (идвайки от Шумен) има поставен знак за ограничение на скоростта на 100 км/ч. Мисля, че скоростта в предупреждението трябва да се промени на 100 км/ч, защото някой може да "изгори".

          Коментар


          • От: До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от anngel Преглед на мнение
            Колега, сигурен ли си за координатите - това е в Мексико, Канкун.
            Провери ги още веднъж.

            Най-вероятно са точни координатите, Google Earth ги бърка нещо заради звездичките, ако напишеш само N 42 14.26 E 24 11 3.67 ще излезе все пак е хубаво да се провери, защото не виждам да има минути на 1вия ред (северна ширина)

            Коментар


            • От: До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от speed_racer Преглед на мнение
              Ето едни точки от югоизточна България които ги няма, а мисля че са много важни защото на 90% от случаите пътрулката с радар е там.
              N41.51430 E26.05446 ограничение 60 в двете посоки
              N41.58820 E25.31747 ограничение 60 в двете посоки, тази дори прави и снимки.
              Дано да сам бил полезен...
              Колега, тези двете са някъде из полето... Дай по-точни координати.
              Първоначално публикуван от popaaa Преглед на мнение
              Най-вероятно са точни координатите, Google Earth ги бърка нещо заради звездичките, ако напишеш само N 42 14.26 E 24 11 3.67 ще излезе все пак е хубаво да се провери, защото не виждам да има минути на 1вия ред (северна ширина)
              Ами само такъв вариант не пробвах... - показа се, но колегата казва че засичат тези които отват на изток, а мястото с точката е север - юг. Също е добре при уточняване на мястото да каже и ограничението какво е.

              Коментар


              • От: Още няколко засади и камери

                Има изменение в т.454 (полиция в края на двойното в посока Владая-София). Знакът вече е 40км/ч, а не 60 както беше преди. Трябва да се поправи.
                Garmin nuvi 765

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  За пръв ползвах файла миналата седмица. Много труд е вложено в него. Браво на хората които го поддържат!

                  Лично за мен полицейските засади не ми вършат работа. Реално зад всеки знак може да има К.капан. Или решаваш и караш с всички ограничения, или караш както си знаеш пък с полицаите каквото стане.

                  Камерите обаче са нещо изключително полезно.

                  Първоначално публикуван от masterross Преглед на мнение
                  Здравйте,

                  Тъй като във файла са вкарани всички предполагаеми засади и различни типове камери, може ли да си отделя само тези които са статични спийд камери.
                  Без засади и без трафик камери.

                  Благодаря.
                  Като свалиш .rar файла от "gpx & wav files" директорията там има 3 папки. Махаш police и си компилираш .gpi с PoiLoader-a. Трябва да си свалиш и sox.exe - виж #1726 коментар на колегата gadev.
                  Аз така направих, за съжаление още не съм тествал. Нека някой който е тествал да потвърди дали разсъжденията са ми верни.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от latinov Преглед на мнение
                    За пръв ползвах файла миналата седмица. Много труд е вложено в него. Браво на хората които го поддържат!

                    Лично за мен полицейските засади не ми вършат работа. Реално зад всеки знак може да има К.капан. Или решаваш и караш с всички ограничения, или караш както си знаеш пък с полицаите каквото стане.

                    Камерите обаче са нещо изключително полезно.



                    Като свалиш .rar файла от "gpx & wav files" директорията там има 3 папки. Махаш police и си компилираш .gpi с PoiLoader-a. Трябва да си свалиш и sox.exe - виж #1726 коментар на колегата gadev.
                    Аз така направих, за съжаление още не съм тествал. Нека някой който е тествал да потвърди дали разсъжденията са ми верни.
                    Тествано е и работи идеално

                    Коментар


                    • От: До: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                      Ето за недоволните една версия която предупреждава само единпът.
                      Компелирал съм версия 57

                      А ако изкате да предупреждава повече от единпът.Флизате в инструменти/настройки/точки на близост/смени/аудио/Продължителен тон.

                      При нуви 205 работи безпроблемно.
                      Бос съм и тъкмо излизам от магазина с гармин 205..та въпроса ми е как точно да кача тоя файл на джаджата и къде точно.
                      Или каква карта трябва да сложа която е най пълна(камери имам предвид)...може би тази от www.karta.bg с която съм го купил?
                      Още веднъж сори за тъпия въпрос Благодаря

                      П.П. Причината за покупката на Гармина е, че два дни подред са ме снимали в село Малиново единия път със 115км после със 120км/ч при ограничение 60км/ч
                      Последно редактирано от Николай Шиваров; 18-06-10, 13:19.
                      --------------------------------------------------
                      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                      [/FONT]

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Поредния, който предпочита да попита, някой трябва да му го смеля и даде наготово. Толкова ли е трудно да прочете, описано е няколко пъти.
                        Заявявам Ви, че следващите подобни директно ще ги трия, не се учудвайте ако не си ги видите.........
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          На работа съм в момента и нямам време да изчета 88 страници!! Не карам никой на сила да ми помага, ако има желание добре ако няма пак добре. Помолих най-учтиво и веднага модераторски пинизи....наготово, смляно и 100 коментара. Можеше да напише просто гледай си работата балък и толкова.
                          Извинявай ПРОСТ съм и трябва да живея с това!

                          15 пъти се извиних за тъпия въпрос в предния си пост какво друго да направя незнам????
                          --------------------------------------------------
                          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Ядосах се
                            --------------------------------------------------
                            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                            [/FONT]

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              А сега вече и спамите, аз също съм на работа, но като ми трябва нещо намирам начин, използвам търсачката, чета предишни мнения и така....
                              Ако помислите малко, лесно ще стигнете до извода, че информацията, която търсите няма как да е 68-ма страница, логично е да е някъде в началото, ако не в тази то в някоя съседна тема, опитайте, сигурен съм, че ще се справите


                              п.п.и не се ядосвайте
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: До: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                                Бос съм и тъкмо излизам от магазина с гармин 205..та въпроса ми е как точно да кача тоя файл на джаджата и къде точно.
                                Или каква карта трябва да сложа която е най пълна(камери имам предвид)...може би тази от www.karta.bg с която съм го купил?
                                Още веднъж сори за тъпия въпрос Благодаря

                                П.П. Причината за покупката на Гармина е, че два дни подред са ме снимали в село Малиново единия път със 115км после със 120км/ч при ограничение 60км/ч

                                Флизаш в нувито, после в папка Гармин.След това виж дали имаш папка POI,ако нямаш направи си,
                                Ако имаш слагаш файла с камерите в папка пой и си готов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X