Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Наскоро забелязах че стоят с радар на Магистрала Тракия посока София малко след отбивката за Пазарджик на новата бензиностанция на ОМВ. Ограничението е 130 км/ч. Това са координатите: N42 16.695 E24 16.629.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      От няколко седмици вечер патрулка виси тук:
      N42.69368 E23.32801.
      По мое лично мнение, ще повисят още няколко седмици и ще сменят стоянката.
      Предложете дали да се включи в общия файл...

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от pendo48 Преглед на мнение
        Здравейте , и искам да се обърна към хората които правят корекций на спийд камерите
        Неправилно са сложени точките за скрити засади на полицай на две места на път Е79 за Монтана , сега ще дам правилните точки и ако е възможно да се променят , мога да кажа само , че не са посочени в нито един от стари и нови файлове на ПОИ файловете , инсталирал съм всичките и проверих дали са на правилното място и останових че може би е така още от първите посочени данни от някой колега , надявам се да се променят занапред при изработване на нови ПОИ

        и се сега ето новите параметри
        На изход на пътя от Враца за Монтана
        N 43 13.560
        E 023 31.456




        Разклона за Вършец седят полицай точно на него ограничение за скорост 60 км

        N 43 16.438
        E 023 25.665


        А също и в новият файл на спийд камери 0.56 не е посочена стационарна камера която снима и в двете посоки в село Скравена преди Ботевград
        ако трябва ще засече и за там данните ,че не съм се и сетил да ги напиша когато минавам от там
        Що бре , аз съм с 0.56 и при Скравена си сигнализира за камерата.
        Що се отнася до засадите : обикновено се нанасят най-често срещаните места , но нека да отбележим , че те са малко относително понятие . Милиционерите не седят на едно и също място - зависи дали пече слънце примерно ( тогава дирят храстите и сянката ) , дали има къде да се скрият и т.н.
        Конкретно на разклона за Вършец от доста време не съм ги виждал , но аз там традиционно налявам до 60 , откак ми взеха веднъж 5 лв.
        За сметка на това зачестиха на изхода от Враца към Монтана след складовете на "Алика" - при ограничението срещу бившите свинарници . Може би там имаш предвид ?
        А и често дебнат още на изхода при бензиностанцията - където ограничението е 40.
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Преди 2-3 дни пътувах и както си влизам в Стара Загора в посока от А1 Тракия на около 500м от входа на града пред мен един кара с 30-40км, та чак ме изнерви. Псувам си аз и го изпреварвам на забранено и какво да видя - отдясно камера (сега незнам дали е имало или не вътре нещо). Не мога да дам координати, защото се ядосах и сега чакам да видя дали ще получа покана за КАТ, но ако някой може да ги даде ще бъде мноого добре, защото ГПС-а не ми показа нищо, а съм с версия 56.

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Що бре , аз съм с 0.56 и при Скравена си сигнализира за камерата.
            Що се отнася до засадите : обикновено се нанасят най-често срещаните места , но нека да отбележим , че те са малко относително понятие . Милиционерите не седят на едно и също място - зависи дали пече слънце примерно ( тогава дирят храстите и сянката ) , дали има къде да се скрият и т.н.
            Конкретно на разклона за Вършец от доста време не съм ги виждал , но аз там традиционно налявам до 60 , откак ми взеха веднъж 5 лв.
            За сметка на това зачестиха на изхода от Враца към Монтана след складовете на "Алика" - при ограничението срещу бившите свинарници . Може би там имаш предвид ?
            А и често дебнат още на изхода при бензиностанцията - където ограничението е 40.
            Съгласен съм с теб ,че на разклона за Вършец стоят рядко , но периодично са там и винаги засичат за скорост когато са там .А тази точка дето съм дал е именно на бензиностанцията на Петрол , след ресторанта на Пуйката на изхода на Враца , там си седят имам чувството целодневно , аз си знам и намалявам винаги на 40км. , но други които пътуват и не са от нашият регион не знаят за тази засада .Относно Скравена камерата , може и да ми е от гармина , защото не ми сигнализира , а именно аз съм 50.050 на гармин мобиле тх, а и на тунелите ме известява след като отмина засадите , на първият тунел за София те седят веднага след излизането от тунела , а на мен ми бипка след като ги отмина .Това не ми пречи защото винаги си намалявам на 80км. , дори и да ги няма там , навик просто ми е станал

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Проследих точките, които бях публикувал в пост 1621, и открих следното:

              Точка "624- Mramoren zasada@60" е въведена в базата с грешни координати.
              Правилните координати са: 43.308633, 23.672483

              Дублирана точка (и с грешно описание, далеч е от Борован):
              "584 - Wraca-Borovanzasada@60": 43.24962, 23.57318

              Благодарско на екипа, поддържащ базата със засади!

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Да ви призная вчера пътувах Бургас - София - Бургас и част от камерите, полицейските явки не се сигнализират от Гармина, но наблюдавайки уредчето се ориентирах по иконките, който се показваха на точното място.
                Съпроводено с акцията за превишена скорост съм доволен и на това, което е създадено.
                Успех!
                И карайте разумно!
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                  От няколко седмици вечер патрулка виси тук:
                  N42.69368 E23.32801.
                  По мое лично мнение, ще повисят още няколко седмици и ще сменят стоянката.
                  Предложете дали да се включи в общия файл...
                  на 20м е т.071(само дзън-дзън). Само с нея няма ли да стане? Да не задръстваме много файла... какво ще кажете?


                  Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                  Наскоро забелязах че стоят с радар на Магистрала Тракия посока София малко след отбивката за Пазарджик на новата бензиностанция на ОМВ. Ограничението е 130 км/ч. Това са координатите: N42 16.695 E24 16.629.
                  това е т.591... не ти ли сигнализира на това място?


                  Първоначално публикуван от {Rammstein} Преглед на мнение
                  Ето още една стационарна камера в Стара Загора на влизане от Студентски град веднага след първия светофар.

                  N 42.40984 E 25.59267 - Ограничение за града
                  някой да каже какъв тип е тази камера?
                  Последно редактирано от gadev; 01-05-10, 16:46.
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Нова версия - 057 Кирилица и латиница
                    Прикачени файлове
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      А може ли версия със звук само на спеед камерите, без досадното "Полиция ХХ км в час" ?
                      Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                        А може ли версия със звук само на спеед камерите, без досадното "Полиция ХХ км в час" ?
                        Благодаря предварително.
                        на кирилица
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                          Нова версия - 057 Кирилица и латиница
                          Ако е възможно колегата {Rammstein} да направи неговите настрки за версията за Mobile XT

                          Благодаря предварително

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Благодаря на gadev

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Да благодарим на gadev за новите POI файлове , аз ги сложих на гармина и остава само да ги проверя как са и дали са променени новите точки,а надявам се да има и нови.Нека не забравяме все пак да караме разумно по пътищата , а да използваме тези напомняния за засади от полиция когато сме разсеяни и сме се увлекли малко със скороста , случва се на всеки особено на мен .Лек път на всички желая .

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Неизвестно защо, на моя Garmin Nuvi 250W за пореден път не тръгна новата версия - файлът си е там, където трябва, но точките ги няма в уреда, и съответно не сигнализира. Затова оставих работещата версия 56. В нея точка 1019 -с.Презвитер Кузма е с неправилно име - правилното е с. Презвитер Козма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X