Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от popaaa Преглед на мнение
    Дали ще има прак проблем с Garmin Mobile XT (имаше пробле със speed камерите). Аз така и не рабзрах как успя да се реши този проблем, съответно се чудя дали тук ще има проблем. Нямам възможност скоро да го пробвам, та се надявам ако някой има впечатления да каже.
    При мен не сигнализира за speed камерите при версия 55, ако може колегата {Rammstein} да каже къде е тайната към успеха, защото с неговата V.54 всичко беше ок

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      Ако може да се публикуват сорсовете и за версията та кирилица.
      Благодаря предварително.
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Предишната версия (54) функционираше по-добре. При 55 липсва гласовото предупреждение и имам чувството че спийд камерите са доста по-малко, да не би да са отстранени някои неактивни?

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
          ето и LAT версията с включени гласови предупреждения:
          http://www.hotshare.net/file/229373-70388809d5.html
          Благодаря!

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
            Ако може да се публикуват сорсовете и за версията та кирилица.
            Благодаря предварително.
            хора, четете ми подписа
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
              При мен не сигнализира за speed камерите при версия 55, ако може колегата {Rammstein} да каже къде е тайната към успеха, защото с неговата V.54 всичко беше ок
              ако съдя по големината на файла на Rammstein неговата версия беше без wav файлове. За това пъро пуснах латинската версия без wav , защото тя се ползва основно на мобайл хт. Компилирах латинска версия и с wav. Пишете коя версия ползвате и на какви уреди.
              Убеден съм, че на нувитата няма проблеми, да не ме разочаровате сега...
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                При мен не сигнализира за speed камерите при версия 55, ако може колегата {Rammstein} да каже къде е тайната към успеха, защото с неговата V.54 всичко беше ок
                Качи си версията на Гадев без гласовото предупреждение.Свали си след това Български глас.
                Разхервирай и копирай в папка Voice , но преди това махни стария.
                Това е Български глас за камерите за гармин мобиле тх.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Наско; 04-03-10, 22:07.

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                  Качи си версията на Гадев без гласовото предупреждение.Свали си след това Български глас.
                  Разхервирай и копирай в папка Voice , но преди това махни стария.
                  Това е Български глас за камерите за гармин мобиле тх.
                  Златен!
                  Потвърждавам - Гармин ХТ с българско гласово предпупреждение за камери (и то доста по-секси глас от стандартната леля).
                  Сърдечно благодаря... не можело ХТ-то с глас, а

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                    Качи си версията на Гадев без гласовото предупреждение.Свали си след това Български глас.
                    Разхервирай и копирай в папка Voice , но преди това махни стария.
                    Това е Български глас за камерите за гармин мобиле тх.
                    Да наистина работи гласа, но с версия 55 не предупреждава за всички speed камери, а когато сложа в.54 ({Rammstein}) предупреждава веднъж, когато наближи камерата, но на екрана не се появява ограничението в правоъгълниче, което попринцип е черно, а когато привишаваш скоростта червен фон, след няколко секунди се появява и след това пак изчезва. Един вид ми се струва, че се затормозява машинката при версия 54, а при версия 55 не е направено това, което е направил {Rammstein} при версия 54.
                    И още нещо.. възможно ли е да се направят гласови предупреждения за отделните категории, както при версията на gadev (засада 50км/ч, камера 50км/ч и т.н.)

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      На какво устройство?
                      При мен на UIQ XT почна да казва и "Намалете скоростта" когато симулирам трасе и у-вото надвишава ограниченото ПО ЗНАКА, освен това казва "Зона със скрит радар 50км/ч"? Версията на камерите е v.54, 55 не съм я пробвал още

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        МАлко нови засади по новия път В.Търново-Гурково

                        N43.06383 E25.59473 - ограничение 50 като за градско
                        N43.04076 E25.63243 - ограничение 60 за идващите от Търново, за дръгите посоки не засичат защото е в различни ленти (за сега)
                        N42.97135 E25.62003 - ограничение 60, засичат само тези в посока от Гурково към Търново, защото е спускане и завой, за другата посока има видимост

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от Topper Преглед на мнение
                          На какво устройство?
                          При мен на UIQ XT почна да казва и "Намалете скоростта" когато симулирам трасе и у-вото надвишава ограниченото ПО ЗНАКА, освен това казва "Зона със скрит радар 50км/ч"? Версията на камерите е v.54, 55 не съм я пробвал още
                          При мен с mobile XT казва "зона със скрит радар" без ограничението, но това го казва както при засадите, така и при speed камерите, когато реши да предупреждава за тях.

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            41427.57277342.561393380Между Поморие и Бургас, E87

                            Според мен има някакъв проблем с версиите за тази камера. Камерата определено се вижда, а и е обявена официално.
                            С предните версии 053, 054 устройството сигнализираше в посока от Бургас за Поморие, но в обратната мълчеше.
                            Сложих най новата 055 лат. Сега има обратен ефект- сигнализира от Поморие за Бургас, но мълчи в обратната посока.

                            Някакви идеи?

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              N42 16.653 E24 16.705 - Патрул на новата бензиностанция на OMV на магистрала Тракия, след Пазарджик, посока София. Ограничение 130.

                              Стоят на изхода на бензиностанцията, повече вечерно време, под лампата.

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Днес си поиграх да тествам със симулация няколко speed камери на Mobile XT, с версия 54, с версия 55. Сигнализира когато си поиска, на камерата на Ахелой преди с в.54 сигнализираше, а сега не иска. Сложих по-стара карта (усъмних се да не би проблема да се появява, когато се смени картата), но и това не помогна. Камерата на Благоевград я пробвах и двете посоки, пак нищо....А тази на бул. Вапцаров пищи... Кое го тормози толкова, че не иска да пищи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X