Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    тази камера я има в базата. какъв уред използваш, нуви или друг?..
    Съжалявам за спаменето от моя страна, аз съм с GarminMobileXT

    Поздрави Владислав
    Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
    http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от LRoad Преглед на мнение
      Колега би ли дал ако не те затруднявам много номерата на камерите за които при теб Garmin Mobile XT- симбиан e предупреждавал нормално или поне начална и крайна точка на маршрута (за да пусна симулация).
      Аз също ползвам главно 255W и за камера предупреждава "камера XX км/ч".
      Могат ли и други колеги да потвърдят, че Garmin Mobile XT- симбиан предупреждава нормално за камери (не става въпрос за засада или redlihgt, а за камерите).
      Поздрав!
      По повод твоето питане на камера № 201 в Пловдив на колелото нувити 255 w ме предупреди но на телефона остана безмълвно
      След това пътувах към Пазарджик на магистралата ме предупредиха и двете за камера 130 км/ч

      Коментар


      • малко помощ от разбиращите за bg speedcams v.53_3.gpi

        Преди време си инсталирах карта с местата с камери на КАТ/bg speedcams v.53_3.gpi/
        всичко е много хубаво , но има един голям проблем - безкрайното повтаряне на " КАТ 50км в час" или нещо подобно
        като се кара след Перник кошмара е пълен - само гласа на девойката се чува като зациклил грамофон
        накрая ми писна и спрях GPS-а
        питането ми е - има ли някой който да е оправил този проблем
        мисля , че едно или "две" са напълно достатъчно
        иначе колегите са си свършили работата , но това постоянно повтаряне ми идва в повече
        мерси предварително
        лек и спорен ден
        Понеже са ми отговорили в друг раздел моля модераторите да изтрият темата
        Последно редактирано от emilkost; 14-12-09, 12:39.

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Понеже ползвам тази добавка /bg speedcams v.53_3.gpi/ и всичко е точно ако не е безкрайното повтаряне на "КАТ 50км в час"
          като ти го повтори 5-6 пъти и ти идва да я удушиш девойката от Гармина
          питането ми е - не може ли да каже 1-2 пъти и да спре , че ми идва малко много това постоянно повтаряне
          като се кара след Перник/към Кулата/ само нейния глас се чува
          иначе начинанието е супер
          мерси за разработката

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от emilkost Преглед на мнение
            Понеже ползвам тази добавка /bg speedcams v.53_3.gpi/ и всичко е точно ако не е безкрайното повтаряне на "КАТ 50км в час"
            като ти го повтори 5-6 пъти и ти идва да я удушиш девойката от Гармина
            питането ми е - не може ли да каже 1-2 пъти и да спре , че ми идва малко много това постоянно повтаряне
            като се кара след Перник/към Кулата/ само нейния глас се чува
            иначе начинанието е супер
            мерси за разработката
            Като се движиш под 50км/час ще те предупреди идин два пъти,иначе и с един километър да си отгоре няма да спре . На ли в това е идеята

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от marinkey Преглед на мнение
              Като се движиш под 50км/час ще те предупреди идин два пъти,иначе и с един километър да си отгоре няма да спре . На ли в това е идеята
              И според мен това НЕ Е идеята.
              Нека да го каже 2 пъти, а който иска да кара по бързо си е негова работа. На много места има предупреждения през малки разстояния и като на всяко Гергана го повтаря по 10 пъти наистина е изнервящо

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                здравейте.
                качилсам си спиид акмери в.54 но не ми казва нищо смисал засада или поция а само пищи. как да си оправя проблема междо другото с бармин мобиле ХТ сам на нокия е71

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  garmin mobile xt няма гласово предупреждение, а само тутка

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    колеги, искам да ви благодаря за положените усилия и добре свършената работа. Благодарение на вас вече и моя нуви200 ще ме предупреждава за "касички" по пътя. А в комбинацията и с 15 бандов радар детектор ще е срамота, ако ме глобят някъде

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      И все пак да бъдем разумни на пътя...
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Благодаря на всички за оказаните насоки. Да наистина телефона само пилка а на нувито си говори, макар че е досадно но поне говори.

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от k1rqka Преглед на мнение
                          А в комбинацията и с 15 бандов радар детектор ще е срамота, ако ме глобят някъде
                          Изобщо не разчитай на това устройство. Ще те подведе, особено ако караш по русенския край.
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Познати ми споделиха, че има камери на прелеза в Божурище.
                            Ако някой има път нататък - нека вземе координатите...

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Не знам да ли тук е мястото да ви питам? Но съм нов собственик на 265W и понеже непрекъснато пътувам зад волана навсякъде в България всеки ден , имам голямо желание да имам на GPS-а , спид камерите.
                              Още съм много бос и не смея да пипам и да включа кабела към компа, да не збъркам нещата. Молбата ми е , някой колега ще се смили ли над мен и да ми помогне , срещу сьответните условия Благодаря предварително От софия съм.
                              Не пиша телефон да не излезе нахално. Моля , ако някой има желание и възможности да ми помогне. Да си пише координати аз ще го потърся. Е все някога може и да се науча , но засега не мога ПРИЗНАВАМ СИ!!!
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              SJ 413

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
                                Не знам да ли тук е мястото да ви питам? Но съм нов собственик на 265W и понеже непрекъснато пътувам зад волана навсякъде в България всеки ден , имам голямо желание да имам на GPS-а , спид камерите.
                                Още съм много бос и не смея да пипам и да включа кабела към компа, да не збъркам нещата. Молбата ми е , някой колега ще се смили ли над мен и да ми помогне , срещу сьответните условия Благодаря предварително От софия съм.
                                Не пиша телефон да не излезе нахално. Моля , ако някой има желание и възможности да ми помогне. Да си пише координати аз ще го потърся. Е все някога може и да се науча , но засега не мога ПРИЗНАВАМ СИ!!!
                                Мен ако ме питаш - седни и прочети малко... И ще можеш сам да си направиш готовите спиид камери...Много е лесно!!!
                                Винаги ще се намери човек да го направи за някое левче, но на всяка нова версия пак ще трябва да се прави същото. ПОради което ми се струва, че е по-добре да си научиш урока и да си го правиш сам....
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X