Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация Kenwood

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация Kenwood

    Здравеите може ли да ми кажете как да си видя ID-то на навигация Kenwood вградена на кола работи и с SD card и с DVD за да пробвам дали няма да ми тръгне някои карта ?

  • #2
    До: Навигация Kenwood

    Качих си карта на Ромъния на навигация Kenwood вградена в Джип на SD card Но ми пише че картата е заключена. А сложих съответния UNL фаил които трябва за отключване на Ромънската карта? Някои да има идеи защо се получава така? Имам и BGoffroam Българската карта закупена също на SD card тя ми тръгва без проблем! А на Ромъния неще.

    Коментар


    • #3
      До: Навигация Kenwood

      Как я качи ? Картата с img разширение ли е ?

      Коментар


      • #4
        До: Навигация Kenwood

        Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
        Как я качи ? Картата с img разширение ли е ?
        Ами да с img разширение по точно снадих две карти с програмата Gmaptool двете карти са на Ромъния и на Гърция и поставих съответния unl файл.

        Коментар


        • #5
          До: Навигация Kenwood

          Каква е тази навигация Kenwood която работи с Garmin софтуер? Дай повече информация за нея.

          Коментар


          • #6
            До: Навигация Kenwood

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Каква е тази навигация Kenwood която работи с Garmin софтуер? Дай повече информация за нея.
            Оправих проблема не е трябвало да слагам две карти в един общ файл gmapsupp.img . Качих само Румъния с унлок файлът на SD карта и веднага ми я разпозна по същият начин и за Гърция.

            Коментар


            • #7
              До: Навигация Kenwood

              Когато са две карти в един файл правиш един *UNL файл , но вътре слагаш двата кода един след друг без интервал.

              Коментар


              • #8
                До: Навигация Kenwood

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Когато са две карти в един файл правиш един *UNL файл , но вътре слагаш двата кода един след друг без интервал.
                Да знам и така и бях направил но нещеше да ми отключи картите изписваше ми Unlock maps.Когато пробвах с качване на СД картата само на Румъния или само на Гърция тогава ми ги отключваше.

                Коментар


                • #9
                  До: Навигация Kenwood

                  До Garminn,имам може би същата нашигация би ли споделил как видия ID и как да кача карти на него

                  Коментар


                  • #10
                    До: Навигация Kenwood

                    Първоначално публикуван от nedo Преглед на мнение
                    До Garminn,имам може би същата нашигация би ли споделил как видия ID и как да кача карти на него
                    Много си играх и накрая си поръчах карти защото нямах нерви повече. Ами Unit ID се вижда като се влезе в настроики (Settings) после система (System) за системата (About) а карти си поръчах ето от тук http://gps-garmin.hit.bg/
                    изпратиха ми ги на SD Card.
                    Последно редактирано от Garminn; 19-07-08, 20:06.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Навигация Kenwood

                      Това да не е от Шумен. Много ми е познато. С пиратски карти от нашто FTP се правят пари!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Навигация Kenwood

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Това да не е от Шумен. Много ми е познато. С пиратски карти от нашто FTP се правят пари!
                        Незнам пратиха ми SD Card от Варна от Офис на Еконт без адрес на подател .Но за мен е без значение важното е че картите ми вършат чудесна работа. Просто ми спестиха бая главоблъскания с който аз нямаше да мога да се оправя.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Навигация Kenwood

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          С пиратски карти от нашто FTP се правят пари!
                          Нали знаеш за баницата и лудия?
                          Така че който има да дава - нека дава. Само дето не ги дава на заслужаващите хора, ама то и мързеливите също са гладни.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Навигация Kenwood

                            Първоначално публикуван от ynopum Преглед на мнение
                            Нали знаеш за баницата и лудия?
                            Така че който има да дава - нека дава. Само дето не ги дава на заслужаващите хора, ама то и мързеливите също са гладни.
                            Важното е вълкът да е сит и агнето да е цяло. Имам давам за мен е без значение от кой ще закупя карта важното е да ми върши работа. В България живеем ! Просто бях в безизходица а те ме изкараха от батака....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Навигация Kenwood

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Когато са две карти в един файл правиш един *UNL файл , но вътре слагаш двата кода един след друг без интервал.

                              за този модел http://www.autoexpress.co.uk/product...d_dnx7200.html
                              нещо да помогнеш?
                              и аз имам същия проблем с отключването на картите
                              принципно няма слот за мемори карта
                              има само стандартен усб-вход и на гърба има мини-усб
                              през мини-усб се конектва с компа и се вижда папка гармин и картите и папката на гласовете
                              сложих бг-4.7 и унлок файла не става
                              казва че не е отключена

                              картата я чете като;gmapsupp.img/gmapsprom.img

                              отключващия файл като ....unl/......sum

                              същата работа
                              къде греша?




                              п.п. сега видях верся за ъпдейт от гармин ще пробвам старите версий имали проблем с отключването май

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X