Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към Модераторите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос към Модераторите

    Имам допитване към модераторите в форума и го поствам тук таи като не ми отговарят на по долният линк в страницата ( За контакти )

    Та въпросът ми е да обеснят тук пред всички във форумът защо ми сложиха Bann на никнеима ми тук в форума mariqn_m ?

    Да обесня накратко: Бях пуснал тема която вече е изтрита!!! > Има ли някои от град Шумен от форума

    И в темата бях запитал за сравнение на ;прослувутата; карта ОФРМ България просто исках да сравня с някои друг от Шумен рутирането и. Не ми отговориха много потребители но наи важният заблуден отговор го даде потребителя stanchik . Tои беше намерил някакъв линк някоиси от Шумен с същият никнеим като моят в форумът тук mariqn_m да инсталира карти на Европа и България във СЪВСЕМ ДРУГ ФОРУМ!!!! и го беше посттнал тук. Та влизам си аз в старият ми профил mariqn_m и чета това >>>

    You have been banned for the following reason:
    Продажба на краден софтуер! И то краден от приятели!

    Date the ban will be lifted: 20-09-08, 10:00

    Искам да поитам всички тук в форума не са ли попадали и те не изключвам и модераторите от числото! на дублиращи се никове като техният?????? Разбирате ли всички защо имам наложен бан защото някои си.... от Шумен бил с същия ник като моя mariqn_m и те без всякакви доказателства че това съм аз! решават просто да ме блокират от форума. Разбирате ли що за модератори имаме тук къто за щяло и нещяло обвиняват потребител които може да повдигне съдебна отговорност към тях за неправелно обвинение

    Та... все пак чакам отговор от Модераторите
    Последно редактирано от Yaro; 22-03-08, 20:18.

  • #2
    До: Въпрос към Модераторите

    Изказвам лично мнение! Прекалено голямо е съвпадението! Поне като правиш такива неща си стой покрит. Не си първият не си и последният тарикат, ама да влезеш в хралупата на мечката и да се опитваш да крадеш от меда й със същото потребителско име е или нахално, или глупаво. То и не мисля, че проблема е в никнейма ами от заволираното според мен искане да ти се яви някой с новата версия на картата на Събин, че да я лепнеш и нея. Това не е обвинение! Не ме съди! Това е предположение.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос към Модераторите

      Щом сте получил Бан бъдете сигурен че има защо... И помислете как така след като нямате нищо общо с другия НИК имате един и същи скайп номер?

      Нито сега, нито по-късно, тук ще получи достъп човек занимаващ се с продажба на крадени стоки, в случая човек който краде софтуера разработват от наш колега и приятел!

      Темата заключвам и ви уверявам че няма да бъде преразглеждано това решение. Имате шест месеца да размислите дали си струва да се занимавате с кражби или можете да си измислите и по-нармален източник на препитание...!
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос към Модераторите

        Мда. Независимо от видимата добронамереност, повечето от хората тук имат достатъчно възможности и твърдост ...
        Докато краденето от непочтени монополисти има широко известно морално оправдание и публично одобрение, то от честно блъскащи се самотници хич даже не е хубаво. От никоя гледна точка.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос към Модераторите

          Стефане, трябва да те пишем основоположник на нова правна система. Ще зарежем римското право и щи въведем Стефановото право: кражбите са забранени, ама от някой с повече пари може да се краде! Ах, от кога чакат в парламента такъв, като теб, дето ще им разреши да крадат законно по морални съображения.
          Я дай една теоретична обосновка сега на кражбите по морални съображения.
          Щото аз смятам, че кражбата си е кражба без значение от моралните оправдания и публичните одобрения.!
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос към Модераторите

            Първоначално публикуван от adiz Преглед на мнение
            ... потребител които може да повдигне съдебна отговорност към тях за неправелно обвинение ...
            Кой беше казал, че "Когато човек не може да каже дори глупост, по-добре е да замълчи"?
            Зима иде

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос към Модераторите

              Първоначално публикуван от AirBog Преглед на мнение
              Изказвам лично мнение! Прекалено голямо е съвпадението! Поне като правиш такива неща си стой покрит. Не си първият не си и последният тарикат, ама да влезеш в хралупата на мечката и да се опитваш да крадеш от меда й със същото потребителско име е или нахално, или глупаво. То и не мисля, че проблема е в никнейма ами от заволираното според мен искане да ти се яви някой с новата версия на картата на Събин, че да я лепнеш и нея. Това не е обвинение! Не ме съди! Това е предположение.
              Всеки от тоя форум краде!!! http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...29&postcount=3 Tия налични карти с тия FID неса ли пак крадени аааа???? Но Събин само си е премахнал неговата карта от ФТП-то защото има една дума от чуждото може но от своето ми стиска !!! И всички вие по горе ми говорите против кражби!!! това е много смешно! А и пак казвам въпросният потребител несам аз независимо колко съвпадения има винаги може да се опитат някои хора да набутат други както и става Скаип ника си е моя но надали е на въпросния човек които се занимавал с карти! Ясен ли сам модераторчета! Без доказателства!!!

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос към Модераторите

                Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                Кой беше казал, че "Когато човек не може да каже дори глупост, по-добре е да замълчи"?
                Бе много се натискате тук нещо в тая тема споко така няма да вдигнете ранга пред модераторите! Които си разбира и знае не му трябва да се изевява!

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос към Модераторите

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Щом сте получил Бан бъдете сигурен че има защо... И помислете как така след като нямате нищо общо с другия НИК имате един и същи скайп номер?

                  Нито сега, нито по-късно, тук ще получи достъп човек занимаващ се с продажба на крадени стоки, в случая човек който краде софтуера разработват от наш колега и приятел!


                  Нащо си е наше а (Чуждото) http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...29&postcount=3 е общо хахахах

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос към Модераторите

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    Стефане, трябва да те пишем основоположник на нова правна система. Ще зарежем римското право и щи въведем Стефановото право: кражбите са забранени, ама от някой с повече пари може да се краде! Ах, от кога чакат в парламента такъв, като теб, дето ще им разреши да крадат законно по морални съображения.
                    Я дай една теоретична обосновка сега на кражбите по морални съображения.
                    Щото аз смятам, че кражбата си е кражба без значение от моралните оправдания и публичните одобрения.!
                    Колега, всичкият софтуер ли ти е лицензиран???
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос към Модераторите

                      Естествено, че не е на 100%, но голямата част е! И това не ме прави по-малко крадец!
                      Това е същото, като "малко бременна"!
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос към Модераторите

                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                        Темата заключвам и ви уверявам че няма да бъде преразглеждано това решение.
                        ?????????

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X