Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата карта 4.50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата карта 4.50

    До часове/ден-два/ ще излезе новата 4.50. Дано Събин не ми се разсърди, че вече пускам такава тема, но ще ви съобщя, че прегледах на 1 поглед през Мапсорса бета версията на готовата карта. Ще споделя какво ми писа :
    Оправил съм:
    > Плевен и Русе верни улици и блокове.
    > Варна, улици адреси и блокове.
    > Пловдив и Бургас +адреси.
    > Берковица, Козлодуй, Панагюрище - улици
    > Полски Тръмбеш Улици+адреси

    Довечера щял да направи още една бетка за проба заради новите нувита - те показвали, а картата поддържала показването на скоростта по пътищата и улиците!Нещо трябвало да се дооправи там...
    Поне моите забележки още от декември са взети под внимание за Плевенския край!Сигурно е отчел и вашите до сега.
    Имаше препоръка от мен да върже картата към съседните държави. Направил го е!!! От къщи пътувам на демо до границата с Украйна през Румъния!!! Вярвам, че и с другите съседни държави е така, но аз не съм ги инсталирал в Мапсорса - в момента не ми трябват...
    Поне за Плевен, че го познавам добре, като че ли, няма забележки по Мапсорса. Ще видя и на пътя как е... НО ПОДОБРНИЯТА СА ЗНАЧИТЕЛНИ!
    ОЧАКВАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ НОВАТА ВЕРСИЯ!

    Май администраторите и модераторите ще трябва да затворат темата "Първи впечатления от..."

    /Събине, моля те, не се сърди още веднъж, но картата я чакат с голямо нетърпение и си позволих... /

  • #2
    До: Новата карта 4.50

    Така е, чакаме всяка версия с нетърпение!
    БРАВО!!!!!
    LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

    Коментар


    • #3
      До: Новата карта 4.50

      Пак ли ще има две версии: в стария формат и в новия NT ?!

      И, ако съм си купил вчера от магазинчето до Турското посолство едно Колорадо с вградена карта 4.40, как да се сдобия с 4.50 ? Може ли да ми сложат без пари новата карта там, ако занеса Колорадото?

      И за версия за Мапсорс - трябва ли да се доплати нещо? Оказва се, че не е зле да се гледа на РС-то и да се планират разни "разходки".

      Коментар


      • #4
        До: Новата карта 4.50

        интересува ме каква е разликата спрямо 4.40 като обем - с колко е по-голяма 4.50?

        Коментар


        • #5
          До: Новата карта 4.50

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          интересува ме каква е разликата спрямо 4.40 като обем - с колко е по-голяма 4.50?
          Какво значение има? Ако съм прооменил броя на нивата, размера се променя драстично.

          Коментар


          • #6
            До: Новата карта 4.50

            Първоначално публикуван от ynopum Преглед на мнение
            Пак ли ще има две версии: в стария формат и в новия NT ?!

            И, ако съм си купил вчера от магазинчето до Турското посолство едно Колорадо с вградена карта 4.40, как да се сдобия с 4.50 ? Може ли да ми сложат без пари новата карта там, ако занеса Колорадото?

            И за версия за Мапсорс - трябва ли да се доплати нещо? Оказва се, че не е зле да се гледа на РС-то и да се планират разни "разходки".
            Да 2 версий ще има. Даже 3, и една за колорадото.

            Не, ъпдейта ще поучиш по интеренет. Ъпдейтване на място струва 10лв.

            За мапсорс версия (на старият компилатор, не ТОПО) може да искаш на е-мейла за подръжка (карта@...) ще ти я дадат безплатно, щом имаш закупено SD.

            Коментар


            • #7
              До: Новата карта 4.50

              Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
              До часове/ден-два/ ще излезе новата 4.50.
              Няма да е до 2 дена. Имам още доста неща да свърша, а и самото обновяване на клиентите ще е поне седмица...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X