Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS от Германия

    здрасти на всички! избрал съм си Garmin GPS MAP60CX и имам възможност да го взема от Германия- разликата в цената е значителна. Някой има ли наблюдения за евентуални проблеми при работата на купен ГПС от странство- различен софтуеар, кодиране и т.н. Знам че от щатите обикновено няма проблеми. Благодаря предварително!

  • #2
    До: GPS от Германия

    Да ти призная и аз това се чудя защо на Запад тази техника е по евтина от в Родината.
    По принцип не би трябвало да има проблем.

    Коментар


    • #3
      До: GPS от Германия

      не е само с тази техника-с всичко е така. по цени надминахме Австрия. лекарствата например у нас са в пъти по-скъпи, отколкото в европейските страни с високи стандарти. тук е нормално да вземеш на босия цървулите...но да не разводняваме темата.

      Коментар


      • #4
        До: GPS от Германия

        Привет и от мен, значи не се притеснявай, няма проблем да си купиш навигацията от Германия, лично аз моя Garmin Nuvi 250 съм го купил от Германия и нямам никакви проблеми, като допълнение ще кажа, че има меню и гласови напътствия на Български език.

        Коментар


        • #5
          До: GPS от Германия

          Проблем няма да имаш. Гаранция също. Моя си го взех от тук, а беше арабска версия. Никакви грижи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: GPS от Германия

            много благодаря! поздрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X