Обява

Свий
Няма добавени обяви.

относно навигация Гармин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • относно навигация Гармин

    Здравейте , много е полезно ,когато има форуми ,защото ,такива като мен(тъпички) ,които не се оправят , могат да разберат почти всичко посредством форумите.
    Въпросът ми е относно навигацията - GARMIN
    Попадна ми диск с сериен номер , питането ми е как се инсталира ,защото чета инструкциите и там както разбрах , се казва как се инсталва софта на комп. Тъй като нямам лаптоп искам да знам как да го инстална в колата си -това е първото ,а втория въпрос е ,може ли да го инсталирам и на Моторола А925 . Колата е А8 Ауди ,но така и не разбрах как я кача там . Благодаря ви предварително за помощта . Да сме живи и здрави

  • #2
    До: относно навигация Гармин

    Първоначално публикуван от Carom3d Преглед на мнение
    Здравейте , много е полезно ,когато има форуми ,защото ,такива като мен(тъпички) ,които не се оправят , могат да разберат почти всичко посредством форумите.
    Въпросът ми е относно навигацията - GARMIN
    Попадна ми диск с сериен номер , питането ми е как се инсталира ,защото чета инструкциите и там както разбрах , се казва как се инсталва софта на комп. Тъй като нямам лаптоп искам да знам как да го инстална в колата си -това е първото ,а втория въпрос е ,може ли да го инсталирам и на Моторола А925 . Колата е А8 Ауди ,но така и не разбрах как я кача там . Благодаря ви предварително за помощта . Да сме живи и здрави
    Няма да можеш - системата е за приемници Гармин и не е съвместима за стандартни вградени навигации в коли. Освен, ако вградената навигация в колата не е специално Гармин и тя да е съвместима с Гармин, инсталиращи се през Мапсоурс.
    За да работи - трябва да имаш приемник Гармин - там са вече една камара (за всекиго според нуждите).
    В България основен вносител на тази фирма се явява Геотрейд. На тяхната страница има доста инфо относно Гармин навигаторите..
    http://www.geotrade.bg/products.php?Company=2
    Успех!!
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X