Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за гармин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за гармин

    софтуерно повреден-неправилно ъпдейтван.става ли за ремонт?

  • #2
    До: въпрос за гармин

    Имаше нещо...как да се махне ъпдейта и да си го ъпдейтнеш на ново...Активираше се едно скрито меню...Мисля 4е се правеше така:натиска се в средата на екран4ето и натискаш бутон4ето за включване едновременно и...понататък не знам..

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за гармин

      Много странна тема - аз никъде не видях модел на ГПС-а ... Изпускам ли нещо ... !?

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за гармин

        Здравейте,
        извинявам се за невежеството си, и за това че пиша въпроса си тук, но опитах да пусна тема, но сега не мога да си я открия. Проблемът ми е че като качих карта на гърция на нуви 200, и като му задам да ме откара до солун, то си кара по базовата карта, а не по новата, която си е що годе подробна /свалих я от дата.бг/

        Моля ви помогнете ми, защо така се получава че базовата препокрива новата карта на гърция и въпреки че новата се вижда и е супер то количката не върви по нейните пътища а по тези от базовата карта.

        Предварително благодаря за разбирането и за помоща

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за гармин

          Най вероятно гръцката не подържа рутиране. Как се казва гръцката карта?

          Коментар


          • #6
            До: въпрос за гармин

            NikiN, аз ти намерих темата - ето я: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=27845

            Коментар


            • #7
              До: въпрос за гармин

              ммм69, хвани кажи модел на приемника, де - така на сляпо не можем да кажем нищичко ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X