Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Нуви 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Нуви 250

    Имам Нуви 250,с инсталирана карта "Sity Navigator Europa NT v9".Днес от сайта на Гармин Европа,ми изпратиха номер на поръчка за безплатен "Map Update 2008 City Navigator® Europe NT",като ми пишат че до 4 седмици ще го получа.Въпросът ми е към някой който вече е минал по този път,от тук на там какво следва и как ще получа Map Update 2008 City Navigator® Europe NT.

  • #2
    До: Въпрос за Нуви 250

    Имам един въпрос , колега. За да получиш ъпдейта трябва да си регистрираш уреда в сайта на Garmin ли? Имам картата "Sity Navigator Europa NT v9" неразпечатана в комплект с "GPS Garmin mobile 10" и не знам кое трябва да регистрирам.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Нуви 250

      Регистрирах Нувито в сайта на Гармин,като следвах инструкциите за регистрация на ново устройство.Те те водят.Нувито е с инсталирана в него карта Sity Navigator Europa NT v9.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за Нуви 250

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Имам един въпрос , колега. За да получиш ъпдейта трябва да си регистрираш уреда в сайта на Garmin ли? Имам картата "Sity Navigator Europa NT v9" неразпечатана в комплект с "GPS Garmin mobile 10" и не знам кое трябва да регистрирам.
        Да- първо регистрираш уреда, после картата, за да следиш и теглиш ъпдейти, ако има... при ъпдейтите ще ти иска туй-онуй - унлок кодове, евентуално ако сбъркаш нещо ИД на уреда...

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за Нуви 250

          Отговорете и на младши участниците,моля.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за Нуви 250

            Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
            Да- първо регистрираш уреда, после картата, за да следиш и теглиш ъпдейти, ако има... при ъпдейтите ще ти иска туй-онуй - унлок кодове, евентуално ако сбъркаш нещо ИД на уреда...
            А как регистрираш картата?
            Аз имам 250w и картата си е предварително качена. Нямам никакви данни за нея.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за Нуви 250

              Първоначално публикуван от panajotveliki Преглед на мнение
              А как регистрираш картата?
              Аз имам 250w и картата си е предварително качена. Нямам никакви данни за нея.
              Регистрираш само уреда,Гармин знаят по номера на Нувито каква карта му е инсталирана и кока ще се ъпдейтва.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за Нуви 250

                На въпроса от първия пост:
                Предполагам, че ще пристигне на диск. При условие, че си инсталирал първо всичко, което е на диска на Нувито (всъщност Мапсорс ти трябва и евентуално драйвер), то като пристигне картата, се инсталира от диска. Тогава тя ще се появи в Мапсорс. оттам чрез Мапсорс се трансферира в Новито.
                Успех!

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за Нуви 250

                  Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                  На въпроса от първия пост:
                  Предполагам, че ще пристигне на диск. При условие, че си инсталирал първо всичко, което е на диска на Нувито (всъщност Мапсорс ти трябва и евентуално драйвер), то като пристигне картата, се инсталира от диска. Тогава тя ще се появи в Мапсорс. оттам чрез Мапсорс се трансферира в Новито.
                  Успех!
                  Благодаря на OPTRON за отговора.Нувито е купено от Европа,и в него няма нищо, ни Мапсорс, ни драйвери,ни карта на CD.Затова се учудих че Гармин ми отговори нa e-maila,на запитване за някакъв ъпдейт.Надявах се че има начин чрез myGarmin в сайта, но явно е необходим Мапсорс,затова сигурно и срока за доставка е от 4 до 6 седмици и има № на поръчка!
                  Последно редактирано от kolevkrasi; 07-02-08, 15:56.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за Нуви 250

                    Ами като пристигне, виж дали има Масорс и го инсталирай. Той направо ще инсталира и всичките карти, които ги има в диска. Заедно с него би трябвало да пристигнат и отключващите кодове за тях.
                    Ако няма Мапсорс в диста, то в ръководството на ОФРМ е обяснено как да се снабдиш с нея безплатно и легално. След това инсталираш картите и след като стартираш Мапсорс ще ги видиш.
                    Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за Нуви 250

                      Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                      Ами като пристигне, виж дали има Масорс и го инсталирай. Той направо ще инсталира и всичките карти, които ги има в диска. Заедно с него би трябвало да пристигнат и отключващите кодове за тях.
                      Ако няма Мапсорс в диста, то в ръководството на ОФРМ е обяснено как да се снабдиш с нея безплатно и легално. След това инсталираш картите и след като стартираш Мапсорс ще ги видиш.
                      Успех!
                      Още веднъж много благодаря за изчерпателния отговор.Вече инсталирах Мапсорса,по инструкцията дадена във форумите.Като го отворих,ми направи впечатление че се различава от този показан в "мануела".Новият ми въпрос е:като се инсталира карта в Мапсорса,тогава ли излиза нейното име в тулбара в прозорец?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за Нуви 250

                        Първоначално публикуван от kolevkrasi Преглед на мнение
                        Още веднъж много благодаря за изчерпателния отговор.Вече инсталирах Мапсорса,по инструкцията дадена във форумите.Като го отворих,ми направи впечатление че се различава от този показан в "мануела".Новият ми въпрос е:като се инсталира карта в Мапсорса,тогава ли излиза нейното име в тулбара в прозорец?
                        Справих се отлично,спирам въпросите по Мапсорса и започвам да го разучавам

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за Нуви 250

                          За външния вид - вероятно не си ъпдейтнал Мапсорс до последната версия. На сайта на Гармин има ъпдейтъри - направи го.
                          А всяка карта се вижда в Мапсорс чак когато я инсталираш. Дори и да имаш карти от преди, може и да не се виждат и тогава ще трябва да ги преинсталираш.
                          Радвам се, че си доволен, пожелавам ти приятно и ползотворно ползване !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за Нуви 250

                            Зравейте,
                            Аз си получих ъпдейта на GARMIN за 2008 г., 2 седмици, след като се регистрирах. Успешно се ъпдейтна картата, но след като завърши инсталирването на диска, ми излезе съобщение, че са открити грешки в компютъра ми. Въпросът ми е - някой направи ли ъпдейта вече, какво ви изписа и какви може да са тези грешки. Картата беше update succesfull.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за Нуви 250

                              Можеш ли да цитираш тези съобщения за грешки ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X