Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация HTC TyTN II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация HTC TyTN II

    Проучвам въпроса какъв GPS с навигация да си закупя. Много ми хвалят гореописания модел. Явно е с вграден ТОМТОМ и Windows Mobile® 6 Professional. Това означава ли, че ще мога да му кача Garmin Mobile XT, и общо взето, картата на Сабин?
    Помогнете ми!
    Искам едно удобно устройство - GSM, навигация, интернет, фото и т.н.т.
    Не искам допълнителни джаджи да ги нося по джобовете си - за колата имам GARMIN!
    Ако този модел не става , предложете ми друг!

  • #2
    До: Навигация HTC TyTN II

    Прочети последната тема, колега

    Коментар


    • #3
      До: Навигация HTC TyTN II

      Благодаря, колега,
      Чета, но не разбирам. Лесно е да четеш, когато знаеш. Всичко, което го пише е изтрий .... , копирай ... , но аз още нямам тази джаджа и даже не съм я пипвал. Тъй като тя струва много пари, бих искал преди да ги изръся, някой знаещ колега да ми каже просто 1- да , може или 2- не , не може, по- добре направи или купи еди какво си.
      Ако някой може да ми помогне в този аспект, то ще съм му много благодарен за няколкото минутки, отделени за отговора!
      Мисля, че хората като мен , които не разбират много и имат нужда от по- пряко ръководство, далеч не са малко!
      Благодаря предварително!

      Коментар


      • #4
        До: Навигация HTC TyTN II

        Аз съм имал възможноста да ползвам HTC TyTN II и бих казал че си заслужава парите.Здрав метален корпус,удобна клавиатура(за разлика от други модели с такива прибиращи се клавиатури).Основен недостатък ако въобще това се счита за такова е теглото,но ако искаш да не е пластмаса...ще си го носиш.
        Иначе като всяко друго PPC с WM6 без проблем му се инсталира съвместим софтуер в това число Garmin XT,iGO,Ozi,Navitel...
        В момента не се сещам друг модел които да предпочета пред HTC TyTN II в този ценови клас,а като се замисля и за повече пари пак няма какво да се избере по-добро.

        Коментар


        • #5
          До: Навигация HTC TyTN II

          Това http://www.pdashop-bg.com/product.ph...tle=Asus%20535 ASUS 535 според мен определено е по добро,по бързо и по евтино.
          TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
          Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
          Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
          Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

          Коментар


          • #6
            До: Навигация HTC TyTN II

            Аз съм заложил на МИО А501 - най-малкия от всичко изброено. Тутн-а е огромна тухла - голям и тежък. Няма да ти е удобен за всекидневна употреба.

            Коментар


            • #7
              До: Навигация HTC TyTN II

              Asus-а също съм го ползвал ,но е много "пластмасов" Друга алтернатива подобна на Asus 535 и в този ценови диапазон e Eten М700-има и клавиатура .В момента съм с такъв и ми се струва по-приятен за ползване.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X