Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

    Привет на всички настоящи и бъдещи съфорумци.От днес съм горд собственик на nuvi 760+пътна карта на България за GARMIN GPS и разбирасе имам някои въпроси 1 от къде мога да получа подробна инструкция на Български(за да не Ви тормозя с излишни въпроси) 2 прочетох във форума за Жълто картонче с някакъв код(не беше в комплекта)много ли е фатално.Пожелавам на Всички здраве,късмет и много приятни моменти.С Уважение Красимир Атанасов.

  • #2
    До: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

    Първоначално публикуван от rapttor Преглед на мнение
    2 прочетох във форума за Жълто картонче с някакъв код(не беше в комплекта)много ли е фатално.Пожелавам на Всички здраве,късмет и много приятни моменти.С Уважение Красимир Атанасов.
    Доста важно е.... С номерата от него можеш да се регистрираш в Garmin, с оглед узаконяване на машинката и евентуални ъпдейти...
    Ако ще ползваш картата на Европа или Америка...
    Ако е за картите на България - не е от такова съществено значение...

    Честито!!
    Със здраве да го ползваш!!!
    На 760 му е хубавото и това, че може да пише тракове!!! За разлика от 660....
    Още един път честито!!!
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар


    • #3
      До: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

      Първоначално публикуван от rapttor Преглед на мнение
      Привет на всички настоящи и бъдещи съфорумци.От днес съм горд собственик на nuvi 760+пътна карта на България за GARMIN GPS и разбирасе имам някои въпроси 1 от къде мога да получа подробна инструкция на Български(за да не Ви тормозя с излишни въпроси) 2 прочетох във форума за Жълто картонче с някакъв код(не беше в комплекта)много ли е фатално.Пожелавам на Всички здраве,късмет и много приятни моменти.С Уважение Красимир Атанасов.
      Добре дошъл!

      Данните от листчето ги има и в самият ГПС, така че не е проблем.

      Пълна инструкция няма за момента, тъй като уреда е много нов, но подозирам че в най-скоро време ще се появи на www.geotrade.bg

      За момента опитай да използваш вградената помощ, която обяснява почети всичко. Избира се от бутона с гаечният ключ и после "помощ".


      Една забележка за Нювито и моята карта: Поради грешка в софтуера на Нювито картата ми не може да търси адреси. Уведомил съм Гармин и скоро чакаме поправка на софтуера му.

      Коментар


      • #4
        До: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

        Здравейте и благодаря за отговорите.{ Една забележка за Нювито и моята карта: Поради грешка в софтуера на Нювито картата ми не може да търси адреси.} При мен сработва добре но трябва имената на адресите да ги пиша с главни букви ,май в това е проблема.

        Коментар


        • #5
          До: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

          Не знаех, мерси за информацията.

          Коментар


          • #6
            До: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ

            Колеги Моля някой да ми обясни как се записват тракове,доста изчетох но не можах да схвана.Доста обикалям около Сандански и има липстващи пътища,сори ама и аз искам ако мога да бъда полезен с нещо.

            Коментар


            • #7
              От: Поздравявам всички от форума с ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ



              Преди близо 6 години съм започнал темата с тази песен. Сега видях, че линка не работи, а песента още ме кефи...та реших да ви поздравя отново

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X