Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да купя GPS Magellan?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да купя GPS Magellan?

    От къде да купя GPS Magellan, вносители?
    Предварително б благодаря!

  • #2
    А защо точно магелан

    Коментар


    • #3
      защото има възможност за допълнителна памет

      Щом като Тойота е най-добрата за един мъж, кажи ми и още нещо: от къде да изнамеря каре с полуоска за моя крузър80? Тойота Моторс са големи гадове и искат много пари - над 1000лв. и от яд не си купувам то тях.

      Коментар


      • #4
        Ами пробвай в KSD на бул. Г.М.Димитров , или в Ел Хатиб на Ботев ...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от fulda
          Ами пробвай в KSD на бул. Г.М.Димитров , или в Ел Хатиб на Ботев ...
          на Ботев /по-точно на Симеон/ питай във ВСИЧКИ магазини за японски авточасти... при братята на Арабела цените за едно и също нещо варират до 100% в магазини на разстояние 50 метра!
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Какъв Магелан търсиш? Имам един Спортрак, може и да е още в гаранция. Не съм го ползвал много отдавна, защото скоро след като го купих ми донесоха друг и ползвам него. Със зарядно и поставка за кола е и кабел за компютър.

            Коментар


            • #7
              Magellan

              Първоначално публикуван от fulda
              А защо точно магелан
              А защо не?

              И защо GARMIN, FURUNO, LOWRANCE, RAYMARINE, HUMMINBIRD или "..."?

              Има ли някой "форумджия", който да ползва различна от GARMIN или Magellan играчка?
              Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

              Коментар


              • #8
                Re: Magellan

                Първоначално публикуван от Николай Андреев
                Първоначално публикуван от fulda
                А защо точно магелан
                А защо не?

                И защо GARMIN, FURUNO, LOWRANCE, RAYMARINE, HUMMINBIRD или "..."?

                Има ли някой "форумджия", който да ползва различна от GARMIN или Magellan играчка?
                Magelan е добра марка, но какво ще правиш с картите за БГ. Май не е малък проблем.
                LZ1JJJ

                Коментар


                • #9
                  Не вярвам

                  dani, пак ме излови.

                  Този адрес го публикува Patriciushttp://www.msh-tools.com/magellanmaps.html

                  По уважителни причини, с които не обичам да афиширам, досега не съм проучил таза информация. Но и да го бях направил, няма да използвам нелицензирани карти. Просто ми е интересно и уважавам хобитата на другите ( за мен правенето на нелицензирани карти с некомерсиална цел си е хоби).

                  Разбира се проблема си е мой и никого не ангажирам с него. За мен GPS е аксесоар, който осигурява спокойното упражняване на основното хоби: в моя случай излизане в морето с лодка . Аз не вярвам и не използвам нелицензирани карти. Още по-малко вярвам на безплатни разработки от търговски фирми.
                  Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                  Коментар


                  • #10
                    аз имам един магелан марин, хубавото, което го отличава от гармин е, че има слот за карта с памет. сложил съм си SD 1Gb и си качих на нея топографски и пътни карти на целия свят заедно с картите на моретата и океаните /фарове маяци и тн./ и ми остана място за още един свят и още малко за тракове и точки /примрно 100000 точки/ и това без паметта на самия уред, тя е към 15 Mb напълно достатъчна зада поема цялата информация примерно за една страна, като германия и да остане място за тракове и точки.

                    таааа, затова магелан
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Карти

                      GO GO GO,

                      Радвам се, че се включи. Аз съм с Platinum. Има барометър + термометър + независим от сателитите компас.

                      В този форум се изявявам като привърженик на Magellan, но понеже съм некомпетентен на тема нелицензиран софтуер, мненията ми все увисват когато ми искат адреси за свободни безплатни карти на България. Ако знаеш такива да пуснем една тема с адреси и как става свалянето.

                      Лично аз съм от страхливите и имам една партийна карта на Черно море(производител www.navionics.com) и една пътна на Мегакомерс ООД.
                      Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                      Коментар


                      • #12
                        Още нещо

                        И да Те питам, как му слагаш SD с 1GB като в упътването пише, че поема карти само до 64МВ
                        Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                        Коментар


                        • #13
                          София,Руски паметник , ул."Бузлуджа"No2,тел.02/954-22-88-Жоро , и казваш че Иво от СПИДИ те праща , ще ти го даде на много добра цена!Ако искаш ми звънни на GSM-a - 0899/781-390 да ти обясня по подробно!

                          Коментар


                          • #14
                            Ех, Николай, ако знаех, че ти си онзи Николай, с който трябваше да говоря по телефона щяхме да избегнем някои недоразумения.
                            Много поздрави да кажеш да Данчо (Данчов) ... от Tuono
                            "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
                            http://ftp.domainbg.com/tuono

                            Коментар


                            • #15
                              ами слагаш картата и работи

                              просто някога си когато тоя модел е конструиран най големите карти с абили по 64МБ, а сега науката е дръпнала

                              за карти говорете със събин, неговите не са съвсем безплатни но си струва
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X