Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS хронология

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS хронология

    Здравейте! Понеже искам да докажа на един човек къде съм била в даден час и време и моля за съвет, Имам телефон Samsung Galaxy Ace Plus с GPS устройство а отделно и друг Samsung. Възможно ли е GPS-a да има някаква хронология и да ми излезе в определени дата и час местоположението, имайки и впредвид че gsm-a е бил изключен тогава? А КАТО ДРУГ ВАРИАНТ- мобилния оператор дали може да има такава хронология?

  • #2
    От: GPS хронология

    При все добро желание ако си осигуриш от операторът може да ти кажат само коя клетка е ползвал телефона.Иначе ако трябва да се доказва къде си бил и хипотетично говорим за работа то си има достатъчно системи за тази цел които работодателят може да ползва.
    BMW X6

    Коментар


    • #3
      От: GPS хронология

      На там отиват нещата ,а иначе,при активен GPS,може да се локализира точно часа и мястото,като се пази информацията в база данни,но незнам в твоя случай,кой може да ти осигури тази информация,понеже е през оператор.Може да попиташ в конкретния оператор,там ще те насочат.

      Коментар


      • #4
        От: GPS хронология

        Никой не пита за съвет относно развод, раздяла и семейни отношения!
        Жената търси съвет как да извади инфо за това къде се е намирала в конкретно време..

        Ако ГПС е бил активен в него време, има вероятност да са се запазили данни някъде, но ако не е бил активен, няма как..
        Кажете какъв навигационен софтуер ползва, за да може някой евентуално да помогне..
        В същото време, операторите могат да дадат някаква информация, но мисля, че само след като има подадена жалба в полицията, а ако няма такава, ме съмнява да откликнат на молбата ви..
        Потърсете някой познат, който работи в дадения оператор..

        Коментар


        • #5
          От: GPS хронология

          Има и друго ако! Ако телефонът не бил във въпросното лице.

          Коментар


          • #6
            От: GPS хронология

            Първоначално публикуван от kristinapp Преглед на мнение
            ...... имайки и впредвид че gsm-a е бил изключен тогава?....
            Апаратът като цяло или само радиото, а GPS-ът бил ли е включен ?
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: GPS хронология

              Първоначално публикуван от kristinapp Преглед на мнение
              gsm-a е бил изключен тогава
              Това го изключва и от списъка на възможните доказателства за местоположение.

              Конспирациите за подслушване на изключен телефон, намиране на изключен телефон и тн от всемогъщите държавни служби са много романтични, но някак не се връзват с известните природни закони.

              Коментар


              • #8
                От: GPS хронология

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Конспирациите за подслушване на изключен телефон, намиране на изключен телефон и тн от всемогъщите държавни служби са много романтични, но някак не се връзват с известните природни закони.
                Не е точно отговор на конкретното питане, но малко за конспиративните теории: след като няколко журналиста бяха думнати от разни веселяци след засичане на местоположението по мобилните им телефони, миналото лято една от трите големи новинарски агенции по света разпрати вътрешно окръжно до всичките си служители на тема боравене с мобилни устройства в горещи точки. Забавно четиво беше. Една от основните препоръки беше да използваш телефон, на който батерията се вади и се слага в джоба, когато не говориш. С копчето "off" sмартфонът влиза в режим standby, но никога не знаеш дали е изключен напълно.
                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                Коментар


                • #9
                  От: GPS хронология

                  Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                  С копчето "off" sмартфонът влиза в режим standby, но никога не знаеш дали е изключен напълно.
                  GPS е най-тежкия товар за батерията и първи се изключва, освен ако някой специално не е препрограмирал телефона. Ако е за мен, аз много добре знам кога колко телефонът е изключен, но военните журналисти не са специалисти по IT. На тях достойнството им е да учат местен диалект за 2 седмици и да не ги е страх като им срутят сградата с бомба. А това с батерията лесно се обяснява и няма съмнение за никого - няма ток, няма телефон.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X