Обява

Свий
Няма добавени обяви.

офроуд карта на автомобилна навигация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • офроуд карта на автомобилна навигация

    Искам да попитам един въпрос, понеже съм пълен лаик на тема ГПС ще ви попитам, може ли на обикновена автомобилна навигация да се качи оффроуд карта, идеята ми е като закъсам някъде да извадя навигацията и горе доло да разбера накъде да тръгна,знам че ако я сложа на кормилото ще изключва постоянно от вибрацийте и няма да хваща сигнал в гората но на някоя поляна да я извадя от чантата и да се ориентирам горе долу.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: офроуд карта на автомобилна навигация

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Искам да попитам един въпрос, понеже съм пълен лаик на тема ГПС ще ви попитам, може ли на обикновена автомобилна навигация да се качи оффроуд карта, идеята ми е като закъсам някъде да извадя навигацията и горе доло да разбера накъде да тръгна,знам че ако я сложа на кормилото ще изключва постоянно от вибрацийте и няма да хваща сигнал в гората но на някоя поляна да я извадя от чантата и да се ориентирам горе долу.
    Може..Но трябва или да си я купиш или да намериш безплатна(има руска векторна топогравска)
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: офроуд карта на автомобилна навигация

      И обезателно навигацията трябва да е Garmin за да ти тръгне offroad картата, тя е произведена основно за Гармин навигации. Не е задължително да спираш и да вадиш gps-a, тя си има стойка за стъклото която е с вакумче и се залепя там. Докато караш директно виждаш пътя на нея.

      Коментар


      • #4
        От: офроуд карта на автомобилна навигация

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        Искам да попитам един въпрос, понеже съм пълен лаик на тема ГПС ще ви попитам, може ли на обикновена автомобилна навигация да се качи оффроуд карта, идеята ми е като закъсам някъде да извадя навигацията и горе доло да разбера накъде да тръгна,знам че ако я сложа на кормилото ще изключва постоянно от вибрацийте и няма да хваща сигнал в гората но на някоя поляна да я извадя от чантата и да се ориентирам горе долу.
        Я първо кажи, какво означава "обикновена". После може да коментираме може или не може. По принцип всичко може. Каква точно оффроуд карта имаш предвид? Може би OFRM Geotrade? Най-добре пиши от къде си. Все някой е наблизо.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X