Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin за IPhone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Garmin за IPhone

    Зависи дали е купен гармина.
    При 6.1.3 няма джейл и как го е качил, човека да сподели.
    При купени приложения става.

    Коментар


    • #77
      От: Garmin за IPhone

      Няма значение дали приложението е купено !!! Няма ли джейл , не може да бърка в директорията за смяна на карти и езици. Лично проверено на Iphone5 на жената и на 4s на колегата hgeorgiev. Погледнете на 4pna , ще прочетете същото.

      Коментар


      • #78
        От: Garmin за IPhone

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Няма значение дали приложението е купено !!! Няма ли джейл , не може да бърка в директорията за смяна на карти и езици. Лично проверено на Iphone5 на жената и на 4s на колегата hgeorgiev. Погледнете на 4pna , ще прочетете същото.
        Да разбираме ли, че на 5цата НЕ може да се сложи Гармин???

        Или МОЖЕ ако се джейлбрекне????
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #79
          От: Garmin за IPhone

          Аз изпробвах всички версии от китайските програми KY и PP25 ,но няма пълноценен начин как да се качи OFRM картата , иначе имаше вариант със CityNavigatorEurope , но в момента китайската програма KY не работи и дори тя не може да се качи. От PP25 днес изтеглих стара версия на Garmin 2.0.XX с карта на Индонезия, на която можеха да се сменят картите , обаче до края на седмицата няма да мога да пробвам. Но имам съмнения дали ще тръгне , защото не е от раздела с " ябълката с ръката" . Който е работил с тези програми знае за какво става въпрос.
          За сега аз не съм намерил начин да кача OFRM картата на iphone без джейл.
          П.П. А новите версии на Гармин над 2.2 не позволяват качване на допълнителни карти , защото правят проверка на MD5 сумата на файла и го игнорират.

          П.П. Ако пуснат версия за iphone с OFRM веднага я купувам!
          Последно редактирано от milstan; 29-07-13, 14:27.

          Коментар


          • #80
            От: Garmin за IPhone

            Картата е купена официално. Но май ще се наложи да почакам, за да кача и други карти Но между другото тайничко се надявам, че milstan не е чел внимателно моя пост и не е видял, че аз съм iPhone 4, а не с 4S или 5. Но знам, че той чете много внимателно и наистина няма шанс.
            Последно редактирано от glevkov; 31-07-13, 14:04.

            Коментар


            • #81
              От: Garmin за IPhone

              Ако е джейлнат телефона няма проблем да се качи нито з 4 нито за 4S / 5
              В някой от предните си постове съм описал кое къде трябва да се запише. Никога не съм пробвал на неджелнат телефон дали може да се пише свободно по директориите, ако може значи ще стане.
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • #82
                От: Garmin за IPhone

                Точно така , няма значение модела , има значение дали е джейлнат. Иначе не могат да записват файлове.
                Нещата претърпяха развитие в положителна посока. Намерих китайска версия (Garmin China-2.2.ipa) благодарение на колегата hgeorgiev в която може да се запише карта. На неговия телефон я инсталирахме през китайската програма PP25 , но предполагам , че и през iTools или iPhoneBOX също ще стане. При първи старт на програмата ще ви поиска онлайн да си изтегли някаква карта , изтеглете я спокойно.

                ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО !!!
                В никакъв случай не ъпдейтвате версията на Гармин , макар тя да ви предлага !!! С по-новите версии на програмата няма да вижда допълнителната карта!!!

                Допълнителната карта предварително отключена ( не сме пробвали дали разпознава .UNL файл) се поставя в "library/sdcard/Garmin" с име GMAPSUPP ( не пробвахме други имена). За съжаление програмата е само на английски , защото без права не можем да пишем в .System , в папките text и voice.
                Моята " петтица" ще се върне в събота и ще пробвам да инсталирам предварително променен .ipa файл с BG език , но ме съмнява да издържи на " верификацията" при инстала.

                П.П. Картите могат да се слагат и в папка Documents , там където са оригиналните китайски карти ( файлове)

                ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО !!!
                В никакъв случай не ъпдейтвате версията на Гармин , макар тя да ви предлага !!!

                Натисни за да видиш въпросния файл!
                Последно редактирано от milstan; 22-08-13, 13:58.

                Коментар


                • #83
                  От: Garmin за IPhone

                  През iTools се инсталира,при верификацията не показа проблеми,но след стартиране на приложението се показва стартовия екран на гармин чайна ,иска ID и парола,след което се затваря само.Или аз правя нещо не както трябва или на 3GS не става.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Garmin за IPhone

                    С PP25 се инсталира и тръгна,сега ще се боря с картата.Благодаря milstan.Всичко стана както е обяснено.Добавих бг-картата с DiscAid в папката на програмата.
                    П.П.Не мога да оправя търсенето и другото ,което забелязах е,че не работи без поне една китайска карта.Директно тръгна с българската.ПОИ и ЖЦВ на китайската карта са направо в папката на програмата,там сложих и картата на бг,която свалих от нувито.
                    Последно редактирано от raptor213; 01-08-13, 19:37. Причина: ПП

                    Коментар


                    • #85
                      От: Garmin за IPhone

                      Здравеите, искам да кажа че след 4 или 5 дена когато се опитах да стартирам програмата пак тя крашва . Опитах с ресед, исталирах на ново и то с циалата ежропеиска карта 2014.20 и отново след 5 ден пак сащото нещто. Каде бьркам?

                      Коментар


                      • #86
                        От: Garmin за IPhone

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Точно така , няма значение модела , има значение дали е джейлнат. Иначе не могат да записват файлове.
                        Нещата претърпяха развитие в положителна посока. Намерих китайска версия (Garmin China-2.2.ipa) благодарение на колегата hgeorgiev в която може да се запише карта. На неговия телефон я инсталирахме през китайската програма PP25 , но предполагам , че и през iTools или iPhoneBOX също ще стане. При първи старт на програмата ще ви поиска онлайн да си изтегли някаква карта , изтеглете я спокойно.

                        ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО !!!
                        В никакъв случай не ъпдейтвате версията на Гармин , макар тя да ви предлага !!! С по-новите версии на програмата няма да вижда допълнителната карта!!!

                        Допълнителната карта предварително отключена ( не сме пробвали дали разпознава .UNL файл) се поставя в "library/sdcard/Garmin" с име GMAPSUPP ( не пробвахме други имена). За съжаление програмата е само на английски , защото без права не можем да пишем в .System , в папките text и voice.
                        Моята " петтица" ще се върне в събота и ще пробвам да инсталирам предварително променен .ipa файл с BG език , но ме съмнява да издържи на " верификацията" при инстала.

                        П.П. Картите могат да се слагат и в папка Documents , там където са оригиналните китайски карти ( файлове)

                        ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО !!!
                        В никакъв случай не ъпдейтвате версията на Гармин , макар тя да ви предлага !!!

                        Натисни за да видиш въпросния файл!
                        Може ли да опресните линка.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Garmin за IPhone

                          Натисни за да видиш въпросния файл!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Garmin за IPhone

                            Благодаря за отзивчивостта. Успях да инсталирам приложението.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Garmin за IPhone

                              Преди време бях сложил Китайската версия на 4с.Сега се опитвам да сложа на друг телефон,но не се получава.С Итоол се качва в телефона,но при стартиране показва начален екран и се изключва.Някакви съвети? Телефона е 4ка без джейлбрейк.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Garmin за IPhone

                                Трябва да се лекува телефона с китайската програмка PP25.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X