Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nokia 5230...за и против

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nokia 5230...за и против

    Здравейте. Ще помоля по-запознатите с тези неща да обяснят, този телефон става ли за навигация или не? GPS нямам а и не ми е нужен (и ако ми е нужен, то е веднъж-два пъти в година, но все се оправям и без). Телефон също си имам хубав. Все пак се замислям, дали да си взема едно такова телефонче и да го ползвам и за навигатор, когато ми е нужно. Чух оттук-оттам че му слагали някакъв софтуер на Гармин и карти и работел перфектно. Някои казват че взимал пари за тази услуга, други че било напълно безплатно. Абе кой каквото може да каже. Струва ли си или не? Става ли за навигация или не? Благодаря предварително.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

  • #2
    От: Nokia 5230...за и против

    Става да добър е телефона аз ползвам Нокиа 5800 и Нокиа 5230 и двата са добри за навигация, минуса им е, че като се ползва GPS-a им пада батерията много бързо за около 40-50 минути някаде.
    Нокиа 5800 работи много по бързо от Нокиа 5230 иначе екстрите са им почти еднакви 5230 няма Wi-fi ! А за навигация слагаш си Гармин или Нокиа мапс и всичко ти е Free.Ще ти дърпа от сметката ако са ти активирани опциите: Подпомогнат GPS и В зависимост от мрежата до тези опции се стига по следния начин: Настройки>Телефон>Настройки приложения>Локализация>Методи за локализация и от там трябва да ти е включен само Интегриран GPS!
    Последно редактирано от Валери Недялков; 01-02-11, 17:53.

    Коментар


    • #3
      От: Nokia 5230...за и против

      Имам нокиа 5230 ,НАВИГАЦИЯТА РАБОТИ ПЕРФЕКТНО,С КАРТИ-НОКИА МАПС И СИДЖИК (sygic)мобиле мапс.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X