Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте със сглобените АТВ-та от Макс-Моторс, Хасково !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимавайте със сглобените АТВ-та от Макс-Моторс, Хасково !

    Поръчах си атв 150сс от фирма Макс-Моторс в Хасково. Впрочем двигателя е 124сс (нищо общо със 150 ?). Исках да ми го доставят разглобено, ама не. Пратиха ми сглобено такова.Казах си, добре ще има по-малко работа. Но не стана така. При сглобяването на АТВ-то бяха оставили две леви ръце и няколко крака в добавка !!! На осите на 4-те колела има едни големи шайби, които притискат главините и на тях се закрепват гумените капачки. Тези шайби меко казано бяха икономисани. По тази причина задните главини имат луфт и хлопат. А и се разхлопват повече с карането на атв-то. Предните главини не хлопат (за късмет), но федерките деформират втулките към лагерите. Съответно гумените капачки за осите бяха в кашончето с инструменти, понеже няма къде да се сложат.
    Задна ос: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 задна преди.jpg
Прегледи:806
Размер:694.8 КБ
ID:6795201Трябва да бъде: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02 задна след.jpg
Прегледи:633
Размер:730.8 КБ
ID:6795203, Предна ос: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03 предна преди.jpg
Прегледи:615
Размер:769.1 КБ
ID:6795204Трябва да бъде: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05 предна след.jpg
Прегледи:616
Размер:681.7 КБ
ID:6795205
    И повредената втулка на предната ос: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04 повреда втулка.jpg
Прегледи:599
Размер:296.5 КБ
ID:6795206
    Писах на фирмата за да се научат как трябва да се сглобява, нооо никакъв отговор. Даже няма извинение и поне да кажат - ще ви изпратим шайби да си сложите !!! Трябва аз да си търся подходящи шайби.
    Внимавайте със сглобените АТВ-та от Макс-Моторс Хасково !!! Може да ви изпадне някое колело докато карате.
    Прикачени файлове

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X