Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Десислав,от къде може да се купи такъв комплект(шайби,палци и пружини) и какво ще препоръчаш за каране в гората,не на състезания?

    Коментар


    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      За Polaris Outlaw да попитам , скоростите как са ? - Полуавтомат (Без съединител) или ръчна - със
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Скоростите са механични, т.е. крачни със сеъдинител

        Коментар


        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          Здравейте, искам да питам трябва ли да имаш свой мотоциклет или атв за да се запиша? Благодаря предварително
          Последно редактирано от Desislav Cekov; 15-05-09, 08:03.

          Коментар


          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Първоначално публикуван от CanDyMan Преглед на мнение
            Здравейте,искам да питам трябва ли да имаш свой мотоциклет или атв за да се запиша и дали мога да се запиша да ми дадете информация?Благодаря предварително
            Къде да се запишеш ?

            Коментар


            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Отново въпрос за скоростната кутия ? LTR 400 как е .. ? Има ли съединител
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                Отново въпрос за скоростната кутия ? LTR 400 как е .. ? Има ли съединител
                И при LTR 400 са крачни със съединител. Защо те интересуват толкова какви са скоростите ?

                Коментар


                • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Здравейте колеги.От 7 месеца вече имам КФХ 700-много читав излезе макар,че беше 2-ра ръка.Но от тази сидмица започна да ми прави проблем-като го изправя на задни и карам продължително време-коло 1км след това като го пусна и започва да пуши бял пушек.Двигателя иначе си държи обороти всичко е нормално-Има известна загуба на мощност и като покарам около 1 мин всичко се оправя.Може ли някой да каже защо го прави тозипроблем? -явно от някъде идва масло за да пуши така само това си го обяснявам.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    Първоначално публикуван от off-roadera Преглед на мнение
                    Здравейте колеги.От 7 месеца вече имам КФХ 700-много читав излезе макар,че беше 2-ра ръка.Но от тази сидмица започна да ми прави проблем-като го изправя на задни и карам продължително време-коло 1км след това като го пусна и започва да пуши бял пушек.Двигателя иначе си държи обороти всичко е нормално-Има известна загуба на мощност и като покарам около 1 мин всичко се оправя.Може ли някой да каже защо го прави тозипроблем? -явно от някъде идва масло за да пуши така само това си го обяснявам.
                    Щом пуши бяло не е маслото.
                    Може би, защото е с карбуратори и се дави от многото гориво защото е под наклон. Може и да бъркам, ама аз така си го обеснявам.
                    Последно редактирано от Brute-Force; 03-07-09, 09:49.
                    Калин Величков

                    Коментар


                    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Първоначално публикуван от off-roadera Преглед на мнение
                      ...Но от тази сидмица започна да ми прави проблем-като го изправя на задни и карам продължително време-коло 1км след това като го пусна и започва да пуши бял пушек....
                      Това е защото го караш вече на кантар. Когато го изправиш както трябва, светва лампата на маслото и започва да влиза масло във филтърната кутия. Това е съвсем нормално за модела и не трябва много да те притеснява. Според мен не е хубаво да го караш прекалено дълго на задни гуми и да свети лампата. Ако караш много често така, се налага почистване на филтърната кутия от масло и съответно доливането и в двигателя.

                      Коментар


                      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Но когато съм го изправил не ми светва лампата на маслото-няма никакъв проблем тогава.Проблема става когото го пусна да си падне на гумите.Но все пак благодаря за отговорите-ще проверя всичко пак и ще почистя филтъра и филтърната кутия и щи видим.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Здравейте-днеска разглобих филтърната кутия,но при зглобяването на въпросната кутия мисля че съм разнемил местата на 2 маркучета (1ния мисля че е за маслото)и сега кутията запо4на да се пълни с масло.Ето и снимки за да видите за какво става на въпрос.Там където е оградено с червено съм сложил маркуче с маслото-дали не е обратмото обаче незнам? http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/15ef0facf63d8b5766864e58514f5a80/04072009488r
                          Последно редактирано от off-roadera; 04-07-09, 12:56.

                          Коментар


                          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            Първоначално публикуван от off-roadera Преглед на мнение
                            Здравейте-днеска разглобих филтърната кутия,но при зглобяването на въпросната кутия мисля че съм разнемил местата на 2 маркучета (1ния мисля че е за маслото)и сега кутията запо4на да се пълни с масло.Ето и снимки за да видите за какво става на въпрос.Там където е оградено с червено съм сложил маркуче с маслото-дали не е обратмото обаче незнам? http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/15ef0facf63d8b5766864e58514f5a80/04072009488r
                            Оказа се че е това са онези маркучета които са като прапки-ама че съм и аз.Благодаря много на Десо зо точния отговор.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              И все пак ще продължи да ти вкарва масло във филтърната кутия и да ти пуши след това. Също и ще ти свети лампата при пълен кантар.
                              Тези неща няма как да ги избегнеш или преработиш!

                              Коментар


                              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Здравейте, имам kfx700 много съм доволен, обаче не "идеална" за MX, и не искам да го начупя много, машината легендарна и искам да го запазя.
                                Каква модел става (идеална) за MX?
                                мисля за suzuki ltr450, 2006 година някъде. Или задължително от 2008 трябва? (модела за 2008 е с над 100 промени по окачване и двигател)
                                Мисля за нещо старо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X