Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Понеже темата за Аутлова(Полариса) е заключена
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53049
    ще добавя и аз нещо за него като цяло приятна машина но не това исках да добавя, а проблема му с отдушника на резервуара при никакъв наклон почва да тече бензин което не е много добре камо ли безоопасно, може би отдушника трябва да се затапи и да се сложи капачка с вентил.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Понеже темата за Аутлова(Полариса) е заключена
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53049
      ще добавя и аз нещо за него като цяло приятна машина но не това исках да добавя, а проблема му с отдушника на резервуара при никакъв наклон почва да тече бензин което не е много добре камо ли безоопасно, може би отдушника трябва да се затапи и да се сложи капачка с вентил.
      Ей т'вай спасението!!!
      http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...m=200277256951
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        Ей т'вай спасението!!!
        http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...m=200277256951
        за това ставаше на въпрос, Антим може и да го зарадвам имам една такава стига да му стане.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          за това ставаше на въпрос, Антим може и да го зарадвам имам една такава стига да му стане.
          давая я бързо че полариса може и да замине за Франция

          а колото до теча от резервоара добавил съм го и съм се свързал с тези пичове за окачването
          http://www.hygearsuspension.com/
          пък ще видим какво ще стане
          другата новина извън темата е че Ямаха са взели официялните права на олинс за българия и олинс искат да обучат човек за работа с продуктите им познаите кой ще е?
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            То дали ще е Олинс или нещо друго все е тая важното техниката и ноу-хауто да го има ,така че задължително трябва да видя къде съм метнал капачката (разбирай го като подмезване)
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              за това ставаше на въпрос, Антим може и да го зарадвам имам една такава стига да му стане.
              Тази капачка изспуска навън, демек изхвърля бензин навън. При каране постоянно резервуара ти е облят с бензин. Имах две такива за KFX700 и докато не им запуших отдушника с винт неспря да тече. KFX-а обаче е с допълнителен отдушник и няма проблем, но на Полариса да не стане беля. На КТМ имам обаче маи е обърната да смуче без да връща!

              Иначе това за Ohlins-а е повече от новина!

              Коментар


              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Момчета ,извимявам се ,че така се намесвам в темата ,но искам да попитам конкретно за два модела китайци ,става въпрос за Shineray 250 STIXE и 300 STE ,250-ката е водно ,а 300-тицата е въздухар
                Някой има ли конкретни впечатления за тези чудеса на техниката и
                кое от двата типа охлаждане е по-добро според вас

                Благодаря ви предварително и пак се Извинявам!

                Коментар


                • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Първоначално публикуван от mitko_rusia Преглед на мнение
                  Момчета ,извимявам се ,че така се намесвам в темата ,но искам да попитам конкретно за два модела китайци ,става въпрос за Shineray 250 STIXE и 300 STE ,250-ката е водно ,а 300-тицата е въздухар
                  Някой има ли конкретни впечатления за тези чудеса на техниката и
                  кое от двата типа охлаждане е по-добро според вас

                  Благодаря ви предварително и пак се Извинявам!
                  Aми нали за това е форума да питаш!
                  Тук BoYkO е написал малко по твоя въпрос Bashan bs200s-7 / 2007-2008год.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Aми нали за това е форума да питаш!
                    Тук BoYkO е написал малко по твоя въпрос Bashan bs200s-7 / 2007-2008год.
                    да прочетох информацията на Бойко ,но ме интересува за конкретните модели на Shineray и за разликата за въздушно -водно охлаждане ,иначе като общо за китайцитe съм изчел всичко по форумите .
                    Поздрави !

                    Коментар


                    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                      Тази капачка изспуска навън, демек изхвърля бензин навън. При каране постоянно резервуара ти е облят с бензин. Имах две такива за KFX700 и докато не им запуших отдушника с винт неспря да тече. KFX-а обаче е с допълнителен отдушник и няма проблем, но на Полариса да не стане беля. На КТМ имам обаче маи е обърната да смуче без да връща!
                      Тук вече се объркааа!Още като ми дойде капачката,реших да видя за какво съм си дал парите.Като надуеш рязко ,не пуска,полека пуска.От 3 месеца карам с такава и бензин по резервуара видях само веднъж,като го изправих право,при това само оцапа и спря!Абе,мислено е тук
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Карал ли си KFX с такава капачка?

                        Коментар


                        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Виждам,че в информацията за кфх 700 по-добър старт и пъргавина се постигат със смяна на пружини и палчета на вариатора.Въпроса ми е какви трябва да са тези пружини-някакви по-добри или просто като оригиналните,но нови?

                          Коментар


                          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
                            Виждам,че в информацията за кфх 700 по-добър старт и пъргавина се постигат със смяна на пружини и палчета на вариатора.Въпроса ми е какви трябва да са тези пружини-някакви по-добри или просто като оригиналните,но нови?
                            Вариантите са много, зависи от терена (горски пътеки, дюни, драг рейсинг) и мошноста (кубатура,турбо) на машината. Това се регулира чрез дължината и твърдоста на пружината. Цените на пружина са около 20-30$ а на цял кит пружина-палчета-черупка на съединителя (така ли се казва на Български?) варират между 150-350$. Виж тази графа с цветовете на пружините и предназначението на всяка една: http://www.700v.com/springchart.htm

                            Аз взех EPI pink, но не съм я монтирал за сега. Тази пружина е за КФХ с лек тунинг (генерация, филтър, жигльри) по тежък ездач и каране по горски пътеки.
                            Последно редактирано от Jam; 16-04-09, 07:25.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              аз имам само генерация,но смятам да сменя и филтъра.при такъв вариант какво ще е добре да се смени?И от къде мога да поръчам тези неща-пружина и т.н.?
                              Последно редактирано от foli; 16-04-09, 08:30.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Накъде зациклихте? Вариатора се пипа според терена, и това какво иска самия водач! От пружините само няма голям ефект, само някакво залъгване е. Да не говорим че по принцип и трудно се усещат някои ключове. Трябва да си е хубав ключа със палци, пружина на предната шаиба и на задната. Тогава вече се усеща разликата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X