Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Казвайте кое точно се разминава? Тези данни съм ги събирал от всевъзможни места, особено цените!
    Последно редактирано от Desislav Cekov; 29-12-08, 10:46.

    Коментар


    • #47
      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      ами основната грешка е в това че модела YFZ450R 2009 е инжекцион и грешката в официалният саит на Ямаха в БГ е допусната защото я има и в ежропеиският а нашият сайт се превежда и обновява от холадия директно докато при американците данните са верни погледнете прикаченият файл
      Прикачени файлове
      Николай Гогов 0898676912

      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

      Коментар


      • #48
        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Аз това го знам, но не го поправих навреме! Сега е както трябва нали?
        Видя ли снимката, пише че е въздушно охлаждане!

        Коментар


        • #49
          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          Имам едни малко странен въпрос,ако примерно едно kawasaki kfx 700 затъне в кал и при подаване на пълна газ то си сменя скоростите до определен момент до като не са затормози двигателя ,ако изобщо тва е възможно .Няма ли да е добре примерно ако има нещо от сорта shift lock въпроса е малко тъпичак колеги ше ме извините ама винаги тва ми е било интересно.

          Коментар


          • #50
            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            То не е със скорости,а е вариатор,като скутерите.
            Има само предна,задна и свободна.

            Коментар


            • #51
              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Да бе наистина просто в момента не се сетих как се казваше ,мерси се пак.
              Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
              То не е със скорости,а е вариатор,като скутерите.
              Има само предна,задна и свободна.

              Коментар


              • #52
                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Искам да разбера + и - за модела на сузуки лтр 450.
                :twisted:

                Коментар


                • #53
                  До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Първоначално публикуван от a4kata_23 Преглед на мнение
                  Искам да разбера + и - за модела на сузуки лтр 450.
                  Тук --> http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43210 има малко информация по искането ти .

                  Коментар


                  • #54
                    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    мога да ти дам малко лични впечатления от няколко кръгчета на едно такова
                    много стабилно пързаляше се супер контролируемо
                    много леко и лесно за управление
                    малко по ниско от колкото трябва но да не забравяме че все пак това е крос машина
                    това което не ми хареса беше че някакси нямаше злоба в машината не избухваше но все пак беше в заводски вариянт без никакъв туниг

                    повече от някой собственик на такова мойте впечатления все пак са от 10мин. каране.
                    Николай Гогов 0898676912

                    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Да допълня Ники. Това ATV е на супер добра цена в България, идва си фабрично широко, инжекцион е което има много предпоставки за тунинг, харчи малко, не се влиае от надморска височина, доказано здрав двигател на SUZUKI, фабричното окачване е много добро.
                      Имам приятели които карат такива машини от 2 години и са повече от доволни.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                        ...Мога да ви препоръчам, да си проверявате всяка една гайка по КТМа, защото за проблема със шарнирите допринесе и късното откритие, че гайките немогат да стегнат до докрай и трябва да се подложат шайби. За съжаление, австрийците са забравили какво е добрия стар шплент и са заложили на гайки с пластмаса, които обаче понякога не вършат работа.
                        Да знаеш че си много прав! Верно всевъзможни болтовете се отвиват. Прави ми впечатление обаче че мипсват гайки, навсякъде е болт с вградена резба насреща. Може би това е проблема и трябва да се реши. Ще взема мерки с локтаит че станало като при теб.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          Да знаеш че си много прав! Верно всевъзможни болтовете се отвиват. Прави ми впечатление обаче че мипсват гайки, навсякъде е болт с вградена резба насреща. Може би това е проблема и трябва да се реши. Ще взема мерки с локтаит че станало като при теб.
                          Десо пробваи да подложиш шаиби с гумени уплатнения (като тези на самозавивните видии предполагам че се сещаш) за да стегне болтчето добре пластмасата и няма да ти се налага локтаит!
                          KFX 700
                          MEBELIX ATV-TEAM
                          0878114344

                          Коментар


                          • #58
                            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            аз лично ползвам продукти на фирмите Loctite и Permatex


                            и съм изключително доволен където съм сложил такъв фиксатор особено червен или зелен от по якия не е мръднало никога повече

                            просто явно КТМ-а има нужда да се прегледа основно и третита с някой от тези химикали на всички по важни места и после в процес на експлоатация да добавяш тук там/все пак не може да го разглобиш целия абе ще ревеме за японското ама ще ви диме кога ще е/колкото до шайбите с гумена или пластмасова подложка не мисля че ще са много удачни понеже може в даден момент да отпуснат
                            Николай Гогов 0898676912

                            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              Loctite му е майката. С който и да намажеш върши работа. Проблемите с шарнирите обаче при мен продължават. Там ако се светна какво да правя, ще натрупам състояние... $$$
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                тея моите не свършиха ли работа
                                KFX 700
                                MEBELIX ATV-TEAM
                                0878114344

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X