Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
    Няма 0 има само 1 2 3 и 4 инча. Ако задам 1 инч ще стане ли какво точно се получава, ще има разлика от около 5 сантиметра общо от двете страни.
    Най-отгоре пише "STOCK" това ти трябва!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Най-отгоре пише "STOCK" това ти трябва!
      Благодаря и аз така си мислех,но да съм сигурен реших да попитам.
      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

      Коментар


      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Някой знае ли къде да намеря в интернет размерите на рамката на Кавазаки КФХ 700, защото я изкривих и не знам точно колко да я вьрна, тъй като е изкривена само отпред и кормилото е влезнало навътре към седалката няколко сантиметра. Бих искал да разбера колко да го върна за да стане както преди или в краен случай ще трябва да премеря от друго АТВ какво е разтоянието.
        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          изправи я докато кормилният прът почне да се движи свободно.
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Здравеите,дали някои може да ми каже какво е наи-важно да се гледа при покупка на ATV втора рька.Харесьл сьм един "raptor" 660 и сьответно,мнението ви.Благодаря предварително.

            Коментар


            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
              изправи я докато кормилният прът почне да се движи свободно.
              Добре благодаря за информацията. Аз взем и мерки от друго АТВ от различни места, за да можем да сравним да е горе долу на същото място.
              [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

              Коментар


              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Здравеите.Бих искал вашето мнение.Ще купувам
                'raptor"660 втора рька 2005 г.Ако можете да ми дадете сьвет,какво да гледам като го взимам и евентуално препорьки за поддрьжка или нешто друго,което е специфично за модела.Благодаря предварително.

                Коментар


                • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  MAXXIS или ITP задни за KFX700?

                  първия по мек, втория съм имал

                  Коментар


                  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    Максис РАЗР 2 държи по добре на меко, кял, сняг и по трудно се пука.

                    ИТП ХСТ държи по добре на твърд и сух терен.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Първоначално публикуван от lubotron Преглед на мнение
                      Здравеите.Бих искал вашето мнение.Ще купувам
                      'raptor"660 втора рька 2005 г.Ако можете да ми дадете сьвет,какво да гледам като го взимам и евентуално препорьки за поддрьжка или нешто друго,което е специфично за модела.Благодаря предварително.
                      Ако Раптора е 2002 имат проблем с 2-а скорост гледай за луфтове и износени фтулки! Хвани атв-то за задния бар и го раздрусай настрани да видиш дали играе чупещата рама... за друго в момента не се сещам освен за предните А-рамена... също ги погледни и тях фтулки лагери... това се сещам... за двигателя какво да гледаш някой по-разбиращ от мен ще ти обясни/предполагам/
                      П.П.- Успех с покупката
                      [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                      Марин Маринов - 0885114702

                      Коментар


                      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
                        Някой знае ли къде да намеря в интернет размерите на рамката на Кавазаки КФХ 700, защото я изкривих и не знам точно колко да я вьрна, тъй като е изкривена само отпред и кормилото е влезнало навътре към седалката няколко сантиметра. Бих искал да разбера колко да го върна за да стане както преди или в краен случай ще трябва да премеря от друго АТВ какво е разтоянието.
                        Сваляш кормилния прът, хващаш го в края на правата му част на струг и на малка скорост (може и с люнет) изправяш пръта. Това е общия случай на изправяне. Не знам как точно е пръта на KFX. Изправянето на рамата е тегава работа. При мен подпрях с 2-3 бичмета предния и задния край на рамата за тавана на работилницата и с маслен крик отдолу изправих рамата така, че кормилния прът да сочи нормално към лагерите си.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Благодаря Noos,пробвах нещата които ми каза,за сега е перфектен и нямам забележки към raptora,само оборотите да му оправя и е "чук"

                          Коментар


                          • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            Някой в форума кара ли Yamaha raptor 350cc?
                            Искам да си взема, но в форума не намерих много информация за него.
                            И по точно скъпа ли му е подръжката , и дали е издържлив.!!!

                            Коментар


                            • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              От къде да намеря mobil fluid 424, или какво масло да сипя в диференциала на кфх 700?

                              Коментар


                              • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                                От къде да намеря mobil fluid 424, или какво масло да сипя в диференциала на кфх 700?
                                ATF зелената опакофка. По бензиностанциите го има.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X