Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнение на новите 450-ки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сравнение на новите 450-ки

    АНТИМ:
    Пускам тази тема поради определено нарасналият интерес към този клас атв-та
    излезе нов модел на поларис outlaw http://atv.off-road.com/atv/Reviews+.../detail/531639
    забелязвам "лека" прилика в линята на новите модели дотолкова че ако ги боядисат еднакво и им махнат лепенките напрово ще ни е трудно да ги различим
    Това е Полариса


    А ето я и 450-ката на Ямаха



    Ето го и Can-AM-a


    това е КТМ-а който нещо добива популярност у нас в последно време



    А това е "ветерана " на SUZUKI които излезе с тази линия преди 3години в далечната 2005




    Кавазаки извадиха преди 2 години новият си модел но спред мен маи ще го променят малко е гърбав към резервоара което излиза от новите тенденций но пък имаха доста иноваций алуминиева рамка инжекцион и други разни глезотий



    и накрая остана 450-ката на Хонда която е изтински динозавър от далечната 2003 година крайно време е по традиция последни да извадат и те асото от ръкава си демек новият модел



    сега оставям поле за писане САМО на сериозни коментари аз просто зачекнах темата пък ще видим какво ще излезе

  • #2
    До: Сравнение на новите 450-ки

    ATV_RIDER:
    Еми започвам по ред:
    Поларис - добре че са му хибавите амортисйори фокс да го отсрамат малко. Като цяло здравината му едва ли се различава от тази на другите полариси. По грозен ауспух неможаха да измислат. Някой знае ли какво значи Поларис на китайски
    Ямаха - подобрената версия на сигурно най-успешното 450. Имам големи очаквания но да видим. Това 450 с карбуратор как вървеше пък си представям сега. Дано само тия куп технологични работи не му навредят с надежността и подръжката. Концепцията за рамата без заваряване (само на сглобки и болтове) е интересна но май от Бомбардер са я измислили първи.(което май е без значение)
    Can - Am - вече говорихме за него в друга тема, но като цяло впечатляващо тегло остава на вървене да видим как е и на издръжливост. При него се вижда тази концепция за рамата на сглобки и болтове за по голяма здравина, цялото е от алуминий. Което незнам каво му харесват за мене алуминия си е просто рекламен трик всеки про състезател маха всичко алуминиево и слага стомана.Цената също ми се вижда височка
    КТМ - доста добро като данни и характеристики, КТМ няма да се изложат. Освен това като разцветка ми допада най-много. Цената е малко височка
    SUZUKI - 80% следващото ми атв. Сигурно най-непознатия и подценен модел в БГ. Но явно тук нямя кой да се възползва от характеристиките му. Но пък затова в САЩ в кроса от топ 3 двама са със ЛТР. Чувал съм тук да казват че било 4-5 кила по тежко от останалите 450, но я сложете разширени носачи, рама и задна ос от стомана и ще видите че сузукито ще излезе по леко от останалите.
    По Хамериканските форуми съм виждал да се оплакват от твърда предница, проблеми с трансмисията и недостатъчно сила в ниските, но затова модела за 2008 е с над 100 промени по окачване и двигател.
    А освен това тук го намирам по обяви чисто ново за под 14 000лв.
    КАВАЗАКИ - тук да си говорат собсвениците му, като цяло чудесен модел доказал се тук, но не намирам нищо особено в него.На много добра цена може да се намери в БГ.Подходящо и за разходки в гората има и задна. И Дано и от Кавазаки се сетат да излезат със наточен модел за МХ.
    Хонда - това май е дало началото на класа 450. Жалко ,че и от тогава няма съществена промяна, Хонда нещо спят напоследък. Въпреки това американците продължават да си го шпорат заради надежността му и изобилието от тунинг. Аз лично съм карал такова и върви доста но на по голяма пръчка не се бях качвал.
    Последно редактирано от Краси Грудев; 26-11-08, 16:49.

    Коментар


    • #3
      До: Сравнение на новите 450-ки

      2009 450 quads

      Коментар


      • #4
        До: Сравнение на новите 450-ки


        Последно редактирано от Desislav Cekov; 03-01-09, 23:34.

        Коментар


        • #5
          До: Сравнение на новите 450-ки

          0-50km/h
          KTM 450 XC --------------2.26сек.
          Suzuki LTR 450 -----------2.30сек.
          Yamaha YFZ 450----------2.34сек.
          Polaris MXR 450 ----------2.36сек.
          Can Am DS 450 -----------2.41сек.
          Kawasaki KFX 450---------2.48сек.
          Honda TRX 450-----------2.62сек.

          0-100Km/h
          KTM 450 XC--------------8.94сек.
          Can Am DS 450-----------9.20сек.
          Polaris MXR 450----------9.71сек.
          Yamaha YFZ 450---------9.84сек.
          Suzuki LTR 450-----------10.07сек.
          Honda TRX 450-----------11.07сек.
          Kawasaki KFX 450--------11.62сек.

          0-200m
          KTM 450 XC-------------10.23сек.
          Suzuki LTR 450----------10.38сек.
          Polaris MXR 450---------10.39сек.
          Yamaha YFZ 450--------10.43сек.
          Can Am DS 450----------10.45сек.
          Honda TRX 450----------10.75сек.
          Kawasaki KFX 450-------10.78сек.

          Тези данни са взети от Quads Xtreme magazine

          Коментар


          • #6
            До: Сравнение на новите 450-ки


            Последно редактирано от Desislav Cekov; 21-09-09, 09:40.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X