Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vromos 250B buggy скъсан ремък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Vromos 250B buggy скъсан ремък

    Бъгито е курейско , лиценза му е на Yamaha доколкото знам. Докато карах скъса ремъка и след като отворих капака ,намерих само конци... При последният ремонт помня че ремъка беше назъбен от едната страна. Бъгито няма скорости и е с центробежен съединител като на скутерите ,но няма от къде да намеря размера на ремъка. Много ще съм благодарен ако някои има подобна машина и знае размерите на ремъка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022008017.jpg
Прегледи:2
Размер:195.6 КБ
ID:6023251

  • #2
    От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

    Защо не питаш във Вромос? Ей го къде е Бургас.

    Коментар


    • #3
      От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

      Колега върви ли иначе машината ? Доволен ли си ?

      Коментар


      • #4
        От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

        Машинката е супер , много съм доволен от нея като изключим допълнителните заварки по нея които не ми костват пари... Двигателя е доста здрав ,дори и двама души на него си се качва на места на които не предполагах , че ще успее като се има в предвид 20те коня. Гори 4 , 5л и за лятото за града е супер решение...Ако някой има подобна дори и китайска машинка да помогне , защото тези от фирмата не ги внасят от години и няма как да ми помогнат.

        Коментар


        • #5
          От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

          Екстра е машинката и всеки ден и правя подобрения , вече е наполовина черна , халогени отгоре, и е с друга генерация естествено правена от мен... Скоро като намеря ремъка ще пратя снимки да видиш промяната Няма ли кой да се навие да си свали страничният капак и да ми каже какво пише на ремъка ,че оправия няма все още

          Коментар


          • #6
            От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

            Що не вземеш един шивашки метър да го измериш - ще се изяснят нещата.

            Коментар


            • #7
              От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

              Радвам се че след толкова стоене в гаража някой и се радва
              Така и така си отворил там виж провери маслото на раздатката.

              Коментар


              • #8
                От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                А успя ли да го регистрираш в КАТ ?

                Коментар


                • #9
                  От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                  Всички лагери на задната ос са сменени , както и маслото на задвижването е сменено , всички гресьорки са пълни, установих обаче че деференцияла е заварен и не работи... Колкото до кат още не съм го карал ...тези дни ще го товаря на нещо. Размера няма как да се вземе с метър ,защото е центробежен съединителя и няма да е с точност и от там или едвам ще зацепва или ще има други отрицателни последици...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                    мога да ти пратя стария си ремък от гризли 660, да тестваш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                      Ако мислиш , че ще има нещо общо с моя не е лошо като идея ...колкото до размерите на моя са около 800.20.30 но това е размер по откритите от мен ремъци ,които продават за бъгита 250 кубика! Ако има нещо общо като размери може да пратиш до Златица до офиса на Еконта аз ще поема разходите естествено и ще съм много благодарен , че си бръмча на свободна скорост от седмица

                      Коментар


                      • #12
                        От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                        Някой ако има каталог в който ще излезе по номера на двигателя да пробва 172ММ05080023 ... рових няколко часа и засега се спрях на 2 размера ремък за 250 кубика които са CVT belt 828.22,5.30 и 868.24,2.30 годината на първа регистрация е 04.2007 мерси предварително

                        Коментар


                        • #13
                          От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                          мога да проверя в ebay какво има но вместо номер на двигателя по добра работа ще ми свърши точния модел на бъгито. Виж какво пише в документите понеже съм 99% убеден марката му не е vromos просто те са го внесли

                          Коментар


                          • #14
                            От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                            Я погледни този линк http://www.xn--80aaasbafk1acftx0c6n....igatel-172mm-2 такъв ли е двигателя на Бъгито. Направи някоя снимка на двигателя защото двигателя със сигурност не е Вромос. Ако става дума за ремъка , който е в тази черната кутия в ляво на снимката разгледай тези два линка http://www.ebay.com/itm/CF250-250cc-...c66c41&vxp=mtr и http://www.ebay.com/itm/DRIVE-BELT-8...item27d7308d56 . Мисля , че правилния ремък е 868 24.2 30 , но не може да си сигурен докато не опиташ. Другото което ми идва на ум е , че двата ремъка имат различна ширина единия е с ширина 22.5мм а другия е широчина 24.2мм . Измери със шублера широчината на каналите на ролките и вземай ще влезне в канала
                            Последно редактирано от bascho; 31-08-13, 16:50.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Vromos 250B buggy скъсан ремък

                              Наистина това ми е двигателя http://www.ebay.com/itm/CF250-250cc-...c66c41&vxp=mtr и днес измерих каналите на ролките 22,5 мм... Мерси много просто нямам думи ,колко се радвам че си виждам двигателя и занапред няма да имам проблеми

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X