Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Ямаха Раптор 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Ямаха Раптор 700

    Колеки здравейте!
    Та проблема ми е следния когато го запаля преди каране да загрее за около 10мин. и след това му включа 1-ва скорост се чува един особен звук се едно влизат с някакъв удар след това като превключвам на другите предавки до 3-та пак го има но почти не се осеща а на 4 и 5го няма. Слушах го с момчетата който карам и предположихме че обира хлабината на веригата. Която гледам да е винаги в нормите по манюал но също да добавя че като го покарам извесно време на място скоростите влизат определено по мазно.Има ли варянт да е от съединителя и как да го проверя дали е свършил, по принцип не ми буксува. Благодаря ви предварително и се извинявам ако все пак не съм ясен!

  • #2
    От: Въпрос за Ямаха Раптор 700

    Получих нужната информация моля модераторите да заключат темата

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за Ямаха Раптор 700

      поне сподели каде е бил проблема!

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за Ямаха Раптор 700

        Проблем изобщо не е имало както си бях внушил.
        Просто го погледнаха компетентни майстори който се занимават с ремонти на такива машини (атв, кросови мотори)
        Та след обстоен преглед ми обясниха че машината си работи идеално и че така работят скоростите на моторите и атв-тата просто ми обясниха че това не са скоростите на колите за да не се чуват изобщо друг бил принципът им. Май много и се оглеждам там и е проблема

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X