Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със съединител на китайско атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със съединител на китайско атв

    Добър ден,
    атв-то ми е 110cc 3+1 скоростна кутия,китайско на 4 години, всички сезони го карам. От скоро почна като давам газ повече да се форсира от колкото да ускорява - не обърнах внимание. След още 2 карания стана така че хич не върви на 1-ва на макс газ се форсира като на свободна и се движи с 4-5 км/ч и от време на време ускорява нормално, но като сменя скоростта пак не върви. Проверих маслото и забелязах, че е доста под минимума, направо нямаше... Реших, че може да е от това сипах масло и излязох да видя как е и пак същото само един път на задна скорост ускори нормално и като спрях и включих 1 пак се форсира и върви едвам едвам.
    От съединителя ли е? Какво да направя, да купя нов?
    Благодаря предварително за съветите

  • #2
    От: Проблем със съединител на китайско атв

    Здравей, малко късно виждам темата, но все пак... Според мен е от съединителя, предполагам, че първо проблема е започнал на високите предавки с повече газ дет се вика "да бучи, а да не върви" или иначе казано "боксува" ти съединителя.Като си го покарал така е дал тотална фира. Това в случай, че съединителя е като при колите, нямал съм много "срещи" с АТВ-та за това уточнявам.
    Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
    Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със съединител на китайско атв

      ......Да...определенно е проблемен съединител....
      Малкото масло в двигателя е помогнало...
      Проблема се решава със смяна....
      Пиши,когато решиш проблема.........
      На бой отиват само старците!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със съединител на китайско атв

        Може да ти е избоксувал амбреажа.Или да се нуждае от регулировка на съединителя.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със съединител на китайско атв

          Здравейте, имам китайско атв Mikilon 125 cm3 4t с въздушно охлаждане автоматик 3+1, тежа към 75 кг и като се кача при даване на газ двугателя работи, усеща се че има мощност но едвам тръгва на предна. Но интересното е ,че като включа на задна върви много и изкачва стръмни терени. Също така на няколко пъти се опитах да обтегна веригата, но в каквото и положение да я сложа имам чувството че превърта и прещраква при по-високи скорости. Какъв мисличе, че може да е проблема?

          Благодаря предварително!

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със съединител на китайско атв

            Здравейте, имам китайско атв Mikilon 125 см3 3+1 скорости 4t с въздушно охлаждане автоматик. От скоро започна при каране напред да тръгва тромаво и бавно. Също така и веригата пада, оптегнах я, но пък започна да скърца и тропа.

            Дайте някакъв съвет какво да направя по въпроса?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X