Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

    Здравейте АТВисти,
    дойде време за нови гуми.Избора при мен,а предполагам и при повечето от вас се свежда до 2 марки и 3 модела задни гуми,до към сумата от 220лв.(визирам размер 20х11х9,защото мисля,че е най масов).След многото изчетено из нашия,както и чуждите форуми не можах да си отговоря на въпросите,който ме интересуват,а предполагам и вас:
    *1-во;коя гума била издържала повече(знам,че зависи от стила и терена на каране) но според всеки лично
    *2-ро;коя би се справяла най-добре с терена в България (гори,каменисти пътеки,склонове,била и средно количество кал)
    та това са и въпросните гуми:
    -Maxxis Razr (M-932) доста добра цена 140лв.(надявам се за 6 пластовата)
    -Maxxis Razr2 (M-934) да кажем 205лв
    -ITP holeshot (само holeshot) да кажем около 220лв

  • #2
    От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

    Maxxis Razr2 определено,колебая се и за ITP holeshot но само ако е HD.....
    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

    Коментар


    • #3
      От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

      razr - добра цена, не толкова агресивна като 2-ката, по-малко странично сцепление от 2-ката, което я прави предпочитана ако обичаш дрифтовете
      Razr2 -много агресивен грайфер по-издръжлива от ИТП заради по-масивните блокчета на шарката
      ITP HD-това е конкурентния модел на разр2, и двете имат агресивен страничен ръб който копа яко, при Razr (M-932) и други модели ITP го няма, мисля че имат по-добро сцепление заради шарката и повечето ръбчета

      Коментар


      • #4
        От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

        Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
        razr - добра цена, не толкова агресивна като 2-ката, по-малко странично сцепление от 2-ката, което я прави предпочитана ако обичаш дрифтовете
        Razr2 -много агресивен грайфер по-издръжлива от ИТП заради по-масивните блокчета на шарката
        ITP HD-това е конкурентния модел на разр2, и двете имат агресивен страничен ръб който копа яко, при Razr (M-932) и други модели ITP го няма, мисля че имат по-добро сцепление заради шарката и повечето ръбчета
        Да за страничния ръб си прав,но не мисля,че толкова си падам по дрифта,по скоро коя би издържала повече Razr(m-932) или Razr2(m-934)при която май-шарката е по-дълбока

        Коментар


        • #5
          От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

          razr2 разбира се Tread Depth (inches) razr2 20/32 razr (932) 15/32
          от сайта на максис:
          Последно редактирано от kvv; 13-01-13, 19:16.

          Коментар


          • #6
            От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
            razr2 разбира се Tread Depth (inches) razr2 20/32 razr (932) 15/32
            от сайта на максис:
            Колебанията идват и от там,защото в няколко видеа гледам,че за XC най-добрия "сетъп"е Razr задни + Razr2 предни

            Коментар


            • #7
              От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

              А бе да ама все пак това е реклама. Ако имаш пари за разр2 мисля че са най-добрия избор, особено за сегашния сезон, най-малкото докато ги изтъркаш до нивото на разр1 ще покараш не малко и със сигурност са 6 пластови, тези за 140 имам съмнение че ще са 4.

              Коментар


              • #8
                От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                За задните гуми Razr2 държи на по-мокро(кално) и мек терен, за сухо е Razr която е по-мека но се износва доста по бързо и доста по-плитък грайфер, скалния терен разкатава майката на 2-ките и държи малко по малко, HD-то се държи малко по-добре за всякакъв терен но по отделно или издиша или е по-добра от Razr2 но е доста по тежка и крива гума което малко убива движението. Ако търсиш издръжлива гума или Razr2 или HD на ITP, и това за ендуро каране. Дрифти се със всеква гума но съсипва външният ред бутони, много по голям фън е да задържиш машината на по-голяма скорост във завоя без да издрифти, а и дрифта си е вид спирачка и убива скороста за това и го предпочитат повечето.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                  Браво момчета,
                  получи се хубав дебат,от такива мнения имам нужда та значи вече 90% съм за Razr2(спазарих се и за малка отстъпка)така,че нещата са още по примамливи,само не съм сигурен,че ако Razr се окаже 6 пластова няма пак да се поразколебая(утре ще се обадя да проверя).

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                    Протата които карат GNCC масово карат ( пак зависи и от терена) отзад с RZR а отпред с RZR2. Аз си го обеснявам с това, че това са по-леки гуми имат повече тракшън понеже са по - меки и с това че са спонсорирани и едва ли не на всеки манш може да си хвърлят гумите. Зависи и от това каква машина караш. Един приятел беше хакнал RZR2 23ки на трх450, едно че изглеждаше като тракторче а и ужасно и тежаха.. Според мен 20ките ми изглеждат разумен избор
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                      Да за GNCC,май си много прав и има логика да е така.Аз май препочитам да платя малко повече(ако найстина 2-ката издържа повече),отколко по-малката сума и след 3-4 месеца да пазарувам пак(той май всички сме така ) Иначе моята машина е Polaris Predator 500

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                        Аз си карам с двойки отпред и единичка отзад. Двойката като се заобли от скалите, изглежда че има грайфер, но той реално не върши работа. Понеже така или иначе ги сменям често, предпочитам единичка за отзад. За кал имам ХД, но на сухо толкова бият, че чак не ми се карат.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                          Първоначално публикуван от playdeni Преглед на мнение
                          Браво момчета,
                          получи се хубав дебат,от такива мнения имам нужда та значи вече 90% съм за Razr2(спазарих се и за малка отстъпка)така,че нещата са още по примамливи,само не съм сигурен,че ако Razr се окаже 6 пластова няма пак да се поразколебая(утре ще се обадя да проверя).
                          Razr2 е 6 платова а Razr е 4 платова със сигурност..
                          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                            Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
                            Razr2 е 6 платова а Razr е 4 платова със сигурност..
                            Да прав си сега говорих с магазина:Razr2 е 6 платова а Razr е 4 платова.
                            което май пак скланя нещата към Razr2.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гуми Razr VS Razr 2 VS Holeshot

                              Привет момчета,
                              да се похваля днес направих избора-Razr2 и в събота започвам тестовете и.
                              п.с.само ми е интрересно защо надписите са намазани с нещо.... :О

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X