Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Ямаха Раптор 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Ямаха Раптор 350

    Здравейте, имам проблем с Ямаха раптор 350. Когато е студено, пали без никакъв проблем. И като загрее повече както карам и огасва, изчаквам 10 минути и пали отново. Някой от Вас да е имал такъв проблем?

  • #2
    От: Проблем с Ямаха Раптор 350

    Аз преди имах шинерей 350 двг-то е 1/1 но не съм имал такъв проблем. Никога не ми е прегрявал, дори бях махнал вентилатора който китайците бяха сложили да го обдухва допълнително(ямахата май и няма). Да не би да си карал бавно на някоя тегава пътечка и да не го е охлаждало достатъчно?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Ямаха Раптор 350

      Не .. това е навсякъде .. Онзи ден се возих из града, карах на задна гума на всяка права отсечка и огасна отново..

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Ямаха Раптор 350

        мисля че проблема ти идва от карането на задни гуми, ти кажи тогава ли се появява или при нормално каране. Мисля така защото при мен се е случвало като прекантаря на задни (атв-то е на задния бар) да изгасне и после 5-10 мин не пали. Ако не е това не знам.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Ямаха Раптор 350

          Не не.. когато карам на задни гуми е съвсем друго, тогава бензина от карбуратора истича и просто няма как да не огасне просто последния път когато огасна карах съвсем нормално .. ;х
          С баща ми мислим, че може да е от релето за зареждане?

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Ямаха Раптор 350

            Да може да е от релето но може и да е от акумулатора и клемите.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Ямаха Раптор 350

              е как ще е релето ? както си караш да огасне едва ли има възка , разбирам ако спреш и после се мъчиш да палиш и не цъка даже тогава мога да се съглася 4е има проблем, ама ти си палиш след като истине? Или аз нещо не разбрах?

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с Ямаха Раптор 350

                Провери си горивните пътища, почисти карбуратора, спри да караш на задни за 2 дена. Ако не,вече дълбаещ към двигателя.
                Няма кал - Няма кеф !!!
                Suzuki Samurai LJ410 1984
                Suzuki LTZ400 2008
                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с Ямаха Раптор 350

                  Виж си клапаните !!!И на мен ми се е случвало само че на yfz-тка и излезе ,че клапаните са ми за смяна.
                  [B][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon1.png[/IMG] [B]Купувам:[/B] [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119413"][COLOR=#000066]Купувам фарове за Yamaha Yfz 450[/COLOR][/URL] [/B]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с Ямаха Раптор 350

                    Реглаж или смяна на клапаните, след това е добре на почистен карбуратор и изпран филтър да си направиш центровката..
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с Ямаха Раптор 350

                      Да, проблема беше в клапаните, но с тях смених касетата на съединитела и там какво още не помня. Главният проблем беше в клапаните смених ги и всичко се оправи.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X