Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Polaris Outlaw 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Polaris Outlaw 500

    Ако може малко инфо за това атв.Частите лесно ли се намират.И другото което ме инт има ли задна ? Благодаря предварително
    Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

  • #2
    От: Polaris Outlaw 500

    Модела който ме интересува е 2004 или 2005.
    Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

    Коментар


    • #3
      От: Polaris Outlaw 500

      2004-2005 е Predator, не гледай по мобилето какво пишат
      898658335

      Коментар


      • #4
        От: Polaris Outlaw 500

        Здравей, модела 2004 няма задна скорост, от 2005 нагоре имат... От опита който имам в гората, най-малко се използва задна, обикновено когато ти потрябва, слизаш и тикаш... Имам го от няколко месеца, доволен съм, части има и както при всички, има и неща които могат да се приспособяват...
        Стабилно, ниско, широко, меко.... Заради по голямото по-голямото разстояние м/у предните и м/у задните гуми, по-ниския център на тежестта и възможните настройки на окачването, го прави доста устойчиво и по неподатливо на обръщане... Проблемите които съм срещнал досега, са износване на хитрото предаване на движението към кормилните щанги от кормилния прът, много, много, много капризния карбуратор, ниската седалка и износването на всмукателните клапани(което доста по добре отколкото райбероване на леглата на клапаните в цилиндровата глава...)
        Като цяло, попаднеш ли на добре поддържан екземпляр, нямаш ядове... Ако ли не, каквато и марка и модел да е... Ела изгрей.... Водовъртеж в портмонето и ядове на главата....
        Пиша това като сравнявам с Ямаха Раптор 660 2004 г. Карам и поддържам и двете...

        П.П. Между другото продавам моя...

        Коментар


        • #5
          От: Polaris Outlaw 500

          Бая изчерпателен отговор Мерси за което.Гледам и модели на кан ам.Жалкото е че съм ограничен в бюджета и не мога да си позволя да взимам твърде скъпо атв.Сега карам едно сузуки дрз400 което продавам и повечето пара на която се надявам е от него.Надявам се да попадна на нещо добро в рамките на 3500-3700.
          Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

          Коментар


          • #6
            От: Polaris Outlaw 500

            Колега пусни една обява на Сузукито или някой снимка тук...

            Коментар


            • #7
              Имам кнтерес към сузукито и аз. Оспамихме темата.
              XR4

              +359.885.88.99.29

              Коментар


              • #8
                От: Polaris Outlaw 500

                Моето е в ценовата ти рамка, гарантирам за него и състоянието му.... Пусти бръмбари в главата ми за матор.....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X