Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилема за АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дилема за АТВ

    В момента имам дилема относно закупуване на АТВ 4×4 колебая се между Линхай 400 и Цф мото цфорс 450 цената им е горе долу еднаква ама ЦФ е със по-добри характеристики и има регистрация като трактор. По принцип ми трябва за ежедневно ползване от мойто селце до съседното ловиме рейса и отиваме на работа и със него се прибираме, и двете се предлагат на изплащане което на тоя етап ми е важно защото нямам 9000 в кеш. Няма дасе ползва за тежък офроуд. Ама и гаранцията на Цф е 3 години или 7000 километра, а на Линхай само 2 години

  • #2
    Колега, има тема за автомобили до 1000лв. Що ти трябва да набуташ 9к за едното ходене от село до село.

    Коментар


    • #3
      Трябва ми поради простата причина, че нямам книжка, кола имам но неми се рискува със нея и е 4×4, но я ползвам да си карам дърва със нея, а зимата като ни отрупа сняг е страшно за това искам АТВ 4×4

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Това може да се кара без книжка, само ако не те хванат. Но същото важи и за колата.

    • #4
      Е за него не трябва ли книжка?
      По добре изкарай едни курсове и тогава го мисли.

      Коментар


      • #5
        То може и самолет да се хване ама тука при нас първата канавка е моя пък ако искат да гонят хората, а със Пандата нямам тая опция за канавката, вече си снабдих дебели дрехи, ама това няма да е първия случай ако ме погнат да избягам с АТВто, преди години така ги набучих в едно блато та на другия ден със трактор ги вадиха, а аз със мръсна газ минах от там и на другия ден едвам го измих, и докато не го продадох не са тръгнали по мен

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Герой! От 87-набор се очаква повече.

        • piron45
          piron45 коментира
          Редактиране на коментар
          Някои хора си остават на 15

      • #6
        Купих го, Линхай 500 инжекция 10 370 кинта, 250 километра му навъртях няма никакви проблеми в 25 санта сняг на равно няма нужда от предно, иначе на 4×4 е направо змей, на последния сняг със комшията той е със ЦФ 620 в една преспа трябваше да го дръпна, разход около 12/100 до тук, на мойто ми казаха смяна на маслото на 30 мото часа и след това на 50 всяка следваща без значение на пробега, много устойчиво има стабилизираща щанга от зад , на 200 метрова отсечка вдига 80 хем още е със ограничител на гаста, пали еднакво и на -10 и +10, лебетката му е 3000 либри, предните макферсони са същите като на Поларис 570

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X