Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CAN AM 570L 2017 чукане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CAN AM 570L 2017 чукане

    Привет на всички. Появи се едно доста силно чукане. Не е постоянно . По скоро при рязка смяна на скоростта. Закарах го в сервиз и ми казаха ,че най-вероятно е раздатка и ми смениха едно каре. Получих съвет да го карам докато се счупи за да се разбере кое е. Та , питането ми е разумен ли е съвета ?

  • #2
    От къде се чува, ритъма на чукането с оборотите на двг. ли се променя или със скоростта?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      Чукането няма ритъм. Подаваш рязко газ и се чува само веднъж докато държиш газта. Пускаш газта и пак се чува понякога. Единично отчетливо рязко чаткане

      Коментар


      • #4
        При какви оборот?
        Само на задно предаване ли?
        Къде се намира машината?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          Машината е в Пловдив. При движение напред. Не съм забелязал при заден ход. Обороти мисля около 2000.при зацепени два деференцяла и само заден зацепен един и същ шум

          Коментар


          • #6
            На "Н" катоизворсираш прави ли го?
            Ако "не" пробвай на "Д" като вдигнеш на трубчета /колелата да са във въздуха/.
            От къде се чува шума?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • Cam am 570
              Cam am 570 коментира
              Редактиране на коментар
              Чува се някъде под двигателя. Като го вдигнах не чука. Проверихме всичко по окачването и рамата .

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X