Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за реглаж на клапани на Kawasaki Brute Force KVF 750i 4x4 KVF750D -2008г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за реглаж на клапани на Kawasaki Brute Force KVF 750i 4x4 KVF750D -2008г.

    Здравейте! Колеги, от известно време проучвам въпроса дали е необходимо да се направи реглаж на клапаните на KVF750D на 3500 км, както го пише в менюъла или да изчакам докато не се появят първите симптоми на нерегулирани клапани. Машината ми е на 3500 км, и на около 160 моточаса пали от четвърт и зима и лете, както и много, ама много рядко гърми при връщане на палеца на газта. В менюъла е посочена първа инспекция на 1700км, която не съм направил и след това на интервали от 3500 км да се регулират клапаните. Поговорих с майстор който ме посъветва да ги регулирам сега и веднага да се отърва от машината. Майстора ми каза, че мотора изкарва не повече от 10000 км. и след това „натега клапаните и ги набива в леглата“. След ремонта отново щяло да се случи същото, проблемите да започнат след 5000 км и на 10000 аут...... . Та да си дойда на въпроса, споделете мнения за реглажа на клапаните и дали има нещо вярно в това, че на 10000км. си аут. Това брутално работно говедо, да му е проблем клапаните нещо не ми се вярва. Затова моля за мнения от хора имащи опит с Кавазаки Брут Форс

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X