Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 4WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

    Благодаря!
    Така е! И ако трябва да бъда честен ти ми набута мухите за 750. Пък аз ти имам доверие!
    Иначе на имиджа, майната му - имам си го вече.
    Здравето ми е по-важно!
    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

    Коментар


    • #17
      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

      Пропускате най-важното нещо - окачването! Амортесьорите са най-важни, стига да има $. Ако можеш да си го позволиш, приключваш с проблема стабилност ! Иначе Керкелов е един от хората които са запознати добре с машината.

      Коментар


      • #18
        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Пропускате най-важното нещо - окачването! Амортесьорите са най-важни, стига да има $. Ако можеш да си го позволиш, приключваш с проблема стабилност ! Иначе Керкелов е един от хората които са запознати добре с машината.
        И какво е решението?
        Видях, че Керкелов май си ги е сменил
        Въпросът е пари-ефективност.
        Сигурно трябва смяна и на пружините /поне при джипките е така/

        Десо вярно ли е, че си тествал новия Поларис RZR? Ако е така да ни разкажеш впечатленията си.
        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

        Коментар


        • #19
          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

          nikita66 виж си ЛС а !

          Коментар


          • #20
            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
            И какво е решението?
            Видях, че Керкелов май си ги е сменил
            Въпросът е пари-ефективност.
            Сигурно трябва смяна и на пружините /поне при джипките е така/

            Десо вярно ли е, че си тествал новия Поларис RZR? Ако е така да ни разкажеш впечатленията си.
            Десо както винаги е прав и окачването е много важно но марково такова струва едно 5-6000 лв. А затова понеже ти питаш за пари-ефективност аз ти отговарям за 750-то че най-се доближава до искането ти. Иначе ако парите не са проблем може да вземеш един Ренегад или Аутлендер 800 защото и двете са по добри от кавазакито а ако към тях прибавиш и окачване направо ще си решиш кардинално въпроса.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #21
              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

              Благодаря!
              И така е добре.
              Аман от харчове с които можем само да се утрепаме!
              Тези подобрения са за хора като тебе.
              Аз по-добре да ги хвърля по някоя друга джипка /говоря за 5-6000 лв/
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • #22
                До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                За мен окачването си остава най-важната доработка при ATV-тата. Без добро окачване, деиствията ти се ограничават.
                Друг е въпроса ако се търси за разходки, тогава не е задължително. Но то винаги се купува за разходки и после става тя една. Въпреки че не е хубаво когато се купи машината веднага да се смени окачването. Добре е малко да се покара, да се свикне до някаква степен и тогава подмяна. Така се вижда разликата от оригиналналното до марковото.

                Коментар


                • #23
                  До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                  искам да попитам за Kawasaki Brute Force 750FI има ли някакъв ограничител на скороста защото моето е с регистрация и евро сертификат и разбрах че за да се вмъкне в евро нормите е доста скупено откъм вървеж има ли начин да го науча да върви че вече го карам 5 месеца и взе да ми идва слабичко ако има начин да го накарам да развива малко по големи скорости и да дърпа повче ще е супер

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                    Не съм запознат 100% но съм чул че имат тапа която го огран ичава до 20% от възможностите му. "тапата" се намира в гърнето, или се сменя или се отваря и се изчиства от ненужните допълнения.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                      Здравейте, има ли конкретна причина да е заключена темата на Гоблин за Терикс? Съгласен съм, че най-вероятно е рано за подфорум УТВ, ама да има една единствена тема, която е някъде си, а пък и заключена ...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                        Първоначално публикуван от Plamen_EM Преглед на мнение
                        Здравейте, има ли конкретна причина да е заключена темата на Гоблин за Терикс? Съгласен съм, че най-вероятно е рано за подфорум УТВ, ама да има една единствена тема, която е някъде си, а пък и заключена ...
                        За това е направена тази тема, за коментари и впечатления по всички модели! Ако искате може тук да споделите какво Ви интерсува или да изразите мнение!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                          Здравейте, след дълго ровене реших да пиша тук.... От няколко дни имам Ямаха Гризли 660 2002 година, трябва да я обслужа, първоначално с консумативите- масла - двг и дифове и скорости( незнам дали има там такива де...), накладки на спирачките - предни и задна.... Филтри и ремък...
                          Моля да ме упътите къде мога да ги закупя тези неща и какво масло да слагам на различните места...
                          Също така на колко мото часа се прави обслужването...
                          Благодаря предварително...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                            Здравейте колеги имам Ренегад 800Х.Какво можеда се направи по окачването да влиза по остро в завой.Благодаря предварително
                            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                            [LEFT][/LEFT]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                              asdimar влизаш в www.motoshop1.com Там ще намериш всичко...цените са прилични.
                              geriood според мен мовеш да му смениш амовете.Но острото влизане зависи от задкормилното устройство.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                                geriood вместо да влизаш навътре с някакви 3-4к лева за ново окачване пробвай да ги натегнеш пружините. Но както каза емо всичко зависи от задкормилното устройство.
                                Калин Величков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X