Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Здравейте навсякаде кадето звънях ми казаха че няма по-малко от 15 зъба но в събота ше го сваля и ще търся от какво ще стане ако някой ме е изпреварил и го е сменил от нещо друго да пише

    Коментар


    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Хахахах само ме копирате с предния пиньон. (Шегувам се)

      Разлика определено има като се смени. Моя е на NHM карлово само, че не знам от какво е щото на един човек дадах моя стария и му казах да ми намери същия, само че 13 зъба. Веригата я скъсих с 1 цяло звено.
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Темата май нещо замря така че се включвам
        Днеск почнах да разлгобявам цялата предница за смяна на втулки,лагери и др.
        Ето малко снимки:
        Прикачени файлове
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
          Темата май нещо замря така че се включвам
          Днеск почнах да разлгобявам цялата предница за смяна на втулки,лагери и др.
          Ето малко снимки:
          Я измери на третата снимка вътрешния диаметър колко мм. е

          Коментар


          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Сега няма как да го измеря нямам шублер но мисля,че външният беше 22мм.Сега като избия старите втулки минавам ги с горелката,меря нося на стругар и ще ги пробвам на една нова писта
            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

            Коментар


            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              така и така си го разпарчетил , що не пробваш при тоя стругар едни +1 или +2см фланчета ? мечта си ми е откак съм си го взел мойто ... само си дебна паричките и ще го разкрача....и няма да е с +2
              Няма кал - Няма кеф !!!
              Suzuki Samurai LJ410 1984
              Suzuki LTZ400 2008
              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

              Коментар


              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Здравейте,днеска най сетне разбрах защо не искаше да пали Зонгшена и след като смених свеща,оказасе че като драпна смукач не затвара клапата до край,свалих без да искам филтъра и видях каква била работата,тоя проблем мисля че и друг колега някаде го беше споенал.

                Коментар


                • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  здавейте колеги,аз имам същия проблем.Не иска да пали шинерая мисля,че зарежда 10.06 ако някои знае ще съм му много благодарен.

                  Коментар


                  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Първоначално публикуван от Shineray Xy 200cc Преглед на мнение
                    здавейте колеги,аз имам същия проблем.Не иска да пали шинерая мисля,че зарежда 10.06 ако някои знае ще съм му много благодарен.
                    Виж си релето трябва да зарежда между 13,2и 14,5

                    Коментар


                    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      И според мен в релето е проблема,много слабо ти зарежда.Утре ще нося втулките на стругар цели 8 броя материала е карболит,иначе висчко друго по предницата за сега е наред
                      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                      Коментар


                      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Днес сложих втулките паснаха идеално гресихрах,затегнах сложих по една контра гайка и вече предницата си е стабилна!Ето и малко снимки
                        Прикачени файлове
                        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                        Коментар


                        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Продължавам с подобренията Вчера си нарапвих нова кутийка за акомулатора,че точно там от страни много хвърля вода и да не го изгоря нещо вижте какво измайсторих
                          ПП.Ламарината е малко крива,но не режа всеки ден с ракета
                          Прикачени файлове
                          Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                          Коментар


                          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                            Продължавам с подобренията Вчера си нарапвих нова кутийка за акомулатора,че точно там от страни много хвърля вода и да не го изгоря нещо вижте какво измайсторих
                            ПП.Ламарината е малко крива,но не режа всеки ден с ракета
                            Моя точно за това е под седалката

                            Коментар


                            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              разпробии отдоло 2-3 дупчици да не задържа вода иначе браво пак е нещо ! охх как ми се караа ....
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Колеги,от къде мога да си взема крушки за предния фар на китааецаа само,че да са ксеонови?
                                Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X