Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    След цялостно продухване на карбаи оправяне на подплавъка(вече не тече бензин дори и назанди да го карам),но стана проблем при зглобявнето!Затваря си смукача,но няма ккаво да го върне някаква прожинка ли съм игубли незнам просто като върна жилото и неиска да отвяря клапата,която затваря карбуратора да не влиза въздух!
    Ще помоля ако някой има снимка на карборатура,по-точно на смукача да направи ендаи да прати,че да знам какво съм забравил
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

    Коментар


    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Здравейте,от скоро съм със Zongshen 250 и когато истине или не се кара повече време пали доста трудно съмнявам се в свеща която е NGK 9 за водно ми струва високо число,изчистих карбуратора сичко е 6 обаче днеска пак същото даже се стигна до въже?!Ще съм благодарен ако помогнете

      Коментар


      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        И при мен беше така колега.Препалвай го всеки ден да поработи 1-2 минути и няма да пада просто самите акумулатори падат когато е студено поне моя беше така.Успех

        Коментар


        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Колега на мен ми е чисто нов акумолатора а и просто нямам възможност да го паля всеки ден щот ми е на вилата,а като взема да върта на стартер само припуква!

          Коментар


          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Реглаж на клапаните Също смяна на четките на стартера
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Мерси за отговорите!Само никой не каза за свеща кой номер е топлиното число?

              Коментар


              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Първоначално публикуван от kikata46 Преглед на мнение
                Мерси за отговорите!Само никой не каза за свеща кой номер е топлиното число?
                Питай Вовчик той има същото АТВ купи го ново и още е с оригиналната свещ.
                Преската,ако са четките на стартера няма да върти или ще върти бавно.

                Коментар


                • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Здравейте колеги!Решил съм да сменя предния пиньон с по-малък (13 зъба)Някой ако може да ми каже от къде мога да купя и колко ЛВ ще съм му много благодарен!А и да питам ще трябва ли веригата да се скъсява и дали ефектът ще е по-бързо набиране?
                  Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                  Коментар


                  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                    Здравейте колеги!Решил съм да сменя предния пиньон с по-малък (13 зъба)Някой ако може да ми каже от къде мога да купя и колко ЛВ ще съм му много благодарен!А и да питам ще трябва ли веригата да се скъсява и дали ефектът ще е по-бързо набиране?
                    Недко от Търговище има.Определено ще има ефект но ще ти падне максималната скорост,веригата няма да я скъсяваш обтегачите ще я оберат.

                    Коментар


                    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      И аз се замислих за четките щот стартера си върти,днес ше купа свещ и ще вида какво ще стане,а за преден по-малък пиньон и аз това съм го решил и ще провера и за него и ако има ще пиша колко струва и ако има поне със 13 зъба!

                      Коментар


                      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Ако при недко имаше с 13 зъба нямаше въобще да пиша,ако някой се сети от другаде да пише!
                        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                        Коментар


                        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Днеска реших да тръгна на готиния сняг да поразвърта задницата на шайнрея (250) и какво се случи- палеца от недко който беше сложен преди 3 месеца се счупи та сега съм му поръчал нов и да ми намери да е по- мек, че със стария, моя палец ме заболяваше след 5 минути каране...
                          R 727cc BB KIT
                          ZJ V8
                          WK2 V6

                          Коментар


                          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            ако отскоро караш АТВ - напълно нормално да те боли палеца ... аз съм ходил на разходки с наще и съм ги 4акал по 15-20 минути щото ги болят ръцете от това натискане постоянно ... че и мене в началото голям гърч беше ама вече съм свикнал и не ми прави впечатление !
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              @baha смажи го с спрей(може такъв за верига). Отгоре отваряш капачето и пръсни. На моя така направих и е супер .
                              '05 Suzuki RM 250

                              Коментар


                              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Това със спрея действа беше около -10 градуса и нещо затягаше жилото и не исакше да се връща гаста и като го напръсках идиално се движи
                                Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X