Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амове от 450-тка на работно атв???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амове от 450-тка на работно атв???

    Пичове някъде бях гледал едно сузуки като мойто със сложени амове от yfz450.Та въпроса ми е проблемно ли ще е ако и аз сложа едни 4 предни от 450-тка?От къде мога да намера? Дали ще издържат?

  • #2
    До: Амове от 450-тка на работно атв???

    Аз карам kfx700 с амове от kfx450 има разлика но не е кой знае каква не знам каква е идеята ти по меко да вози или по малко да потъва в завои или....мислиш да прескачаш трапеца ???Предимството им е че си имат настройки и може да си ги настройваш според терена!В моят случаи предните дойдоха с 15мм по каси та преправях носачите иначе стана много ниско отпред и закачаше по каманаците а задния направо правих нова монтажна планка и седи малко по легнал от оригиналния!
    KFX 700
    MEBELIX ATV-TEAM
    0878114344

    Коментар


    • #3
      До: Амове от 450-тка на работно атв???

      Трапеца с тоя куц кон малко трудно Но какво ми прече да опитам За настроиките знам ,но дали няма да стане малко по ниско?Ти на ква цена ги взе амовете?

      Коментар


      • #4
        До: Амове от 450-тка на работно атв???

        ами аз от Трипера ги взех за 500лв комплекта ама тва е цена колкото да не ми ги подари иначе предните само са горе доло толкоз ....виж в ибеи излизат на хубави цени в бг незнам може да следиш в форума някои дето ще слага елки или нещо друго аз имам от мойто оригиналните ама и те са без настройки теи че няма смисъл да се пробват!Незнам дали е добра идеята ти да стане по ниско ще се жули по камъните и ще опира дъното като влезеш в колковоз....?!?.... мойто my преправях захващането към носача щото стана с около 4см по ниско от оригинално и закачаше та незнам ...нека и други да си изкажат мнението си да не се набуташ с покупка без осезаем ефект!
        KFX 700
        MEBELIX ATV-TEAM
        0878114344

        Коментар


        • #5
          До: Амове от 450-тка на работно атв???

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Пичове някъде бях гледал едно сузуки като мойто със сложени амове от yfz450.Та въпроса ми е проблемно ли ще е ако и аз сложа едни 4 предни от 450-тка?От къде мога да намера? Дали ще издържат?
          Трайков, един амортесьор се произвежда и настроива за определена машина и когато го поръчваш допълнително и за опредления водач!!! Тези факти не са за подценяване, защото във всички останали случай ама няма да работи добре.
          Аз не ти препоръчвам да слагаш подобни амове, без да се консултираш след това с които трябва (такъв не познавам в БГ) за да ти каже, меки ли са ти прожините, твърди ли са ти, ти колко кг. си, маслото добро ли е и най накрая какви настройки да направиш. Освен ако не искаш само да си мислиш че имаш по хубави амортесьори!

          Коментар


          • #6
            До: Амове от 450-тка на работно атв???

            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
            Трайков, един амортесьор се произвежда и настроива за определена машина и когато го поръчваш допълнително и за опредления водач!!! Тези факти не са за подценяване, защото във всички останали случай ама няма да работи добре.
            Аз не ти препоръчвам да слагаш подобни амове, без да се консултираш след това с които трябва (такъв не познавам в БГ) за да ти каже, меки ли са ти прожините, твърди ли са ти, ти колко кг. си, маслото добро ли е и най накрая какви настройки да направиш. Освен ако не искаш само да си мислиш че имаш по хубави амортесьори!

            мерси за този ти пост Desislav , току що ми спести поне 1000 лв.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X