Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поддръжка, ремонти, ъпгрейди, разходи на вашето атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поддръжка, ремонти, ъпгрейди, разходи на вашето атв

    В тази тема всеки може да сподели колко му струва хобито и да бъде полезен с идеи и впечатления от първо лице, какъв тунинг правите/под тунинг разбирам упгрейди и доработки, които не са от първа необходимост/, какво чупите, какви са разходите ви за подмяна на повредени части и какви за консумативи/вериги, ремъци, гуми, накладки, масло/, прибират ли ви с въже и защо.

  • #2
    До: Поддръжка, ремонти, упгрейди, разходи на вашето атв

    Аз имах раптор 700, на него само съм му чупил опашката на 6 части, кривил съм му кормилния прът, лагерите на задната ос съм му зменял(350лева), задния предпазител под веригата направо го бях съсипал и то при това алуминиев, със болтовете го бях изтръгнал един път, криви джанти и за последно му блокирах ладера на биелата и коляновия вал и с бат Еди направих бартер за кфх.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Поддръжка, ремонти, ъпгрейди, разходи на вашето атв

      здравейте аз съм чупил почти всичко но частите са евтини за китайките де а имам и гараж всичко се прави ама с моето го закъсах Купих си части ама не става ще го сменям но наскоро изпуснах един поларис Акалта е една и е готино ама.........

      Коментар


      • #4
        До: Поддръжка, ремонти, ъпгрейди, разходи на вашето атв

        Аз имам поларис предатор 500 2007г.и от пред има едни фтулки които са заминали и като клатиш кормилото и трака.каде да ги намеря тея фтулки.

        Коментар


        • #5
          До: Поддръжка, ремонти, ъпгрейди, разходи на вашето атв

          Първоначално публикуван от tedko86 Преглед на мнение
          Аз имам поларис предатор 500 2007г.и от пред има едни фтулки които са заминали и като клатиш кормилото и трака.каде да ги намеря тея фтулки.
          Въпросът ти не е подходящ за тази тема.

          П.П Извинявам се за спама.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X