Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с двигателя на китайско атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с двигателя на китайско атв

    харчи масло и пуши все едно работи на масло смених бутало с сегменти цилиндар и циала глажа комплект никакав ефект Помагаите

  • #2
    До: проблем с двигателиа на китаиско атв

    А какво е АТВ-то ? колко кубика ? двигателя проверяван ли е изцяло за пукнатини,цепнатини,уплътнения ?
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #3
      До: проблем с двигателиа на китаиско атв

      двигателя е зонг6ен 200 куб. водно охл. всичко е наред ама не се оправя Колкото до китайските атв вече май не са толкова ло6и но трябва късмет малко иначе са без пари и частите са им евтини

      Рекорд по правописни грешки
      Последно редактирано от Краси Грудев; 11-10-09, 22:40.

      Коментар


      • #4
        До: проблем с двигателя на китайско атв

        Колега според мен някой семеринг ти е издал багажа няма от какво друго да ти гори масло.

        Коментар


        • #5
          До: проблем с двигателя на китайско атв

          семеринг ти е издал багажа

          Коментар


          • #6
            До: проблем с двигателя на китайско атв

            здравей колега, провери си отдушника на картера дали има проходимост

            Коментар


            • #7
              До: проблем с двигателя на китайско атв

              колега или сегмент или от пробката или си снеподходящото масло само кастрол офф роуд

              Коментар


              • #8
                До: проблем с двигателя на китайско атв

                Човека е сменил цилиндъра, главата, бутало със сегменти .. не вярвам чисто нови да имат същия проблем. На мен мисълта ми беше клапани ,но щом са чисто нови неможе ,по-точно не би трябвало да имат проблем
                [SIGPIC][/SIGPIC]Не е Важно дали Ще паднеш, Важното е дАли ще Станеш :twisted:

                Коментар


                • #9
                  До: проблем с двигателя на китайско атв

                  Първоначално публикуван от mon4o Преглед на мнение
                  Човека е сменил цилиндъра, главата, бутало със сегменти .. не вярвам чисто нови да имат същия проблем. На мен мисълта ми беше клапани ,но щом са чисто нови неможе ,по-точно не би трябвало да имат проблем
                  досега ти четох за самоделката евала но да ти кажа от опит и с чисто ножи пак гори трябва и шлафане така се карахме с едно сузуки рф900

                  Коментар


                  • #10
                    До: проблем с двигателя на китайско атв

                    Колега , веднага ли започна да харчи масло. Аз имам същата марка само, че въздухар 250 сс . Смених цилиндър, бутало, сегменти , клапани и вложки. Пушенето спря " 200 км". После стана почти същото. Надявам се да не се влошава много от тук нататък. Ще изчакам да видим

                    Коментар


                    • #11
                      До: проблем с двигателя на китайско атв

                      зонгшена ми е на 2 години и близо 3000км ... нямам никакви проблеми ... това освен в сервиз другаде няма къде да се оправи !!!
                      Няма кал - Няма кеф !!!
                      Suzuki Samurai LJ410 1984
                      Suzuki LTZ400 2008
                      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                      Коментар


                      • #12
                        До: проблем с двигателя на китайско атв

                        И аз да споделя мнение, притежател съм на zongshen 110cc март месeц ще направи 2 години.Веднъж съм му сменял масло и веднъж доливал много малко.Проблеми никакви по двигателя.По ходовата част много.Подменяне на ботове на задницата, подменяне на обтегачите, които опъват веригата.Смяна на кормилни щанги и шарнирни болтове + втулки Това съм му правил проблеми с двигателя съм нямал
                        Иначе за твоя случай само сервиз...
                        Non scholae sed vitae discimus.

                        Коментар


                        • #13
                          До: проблем с двигателя на китайско атв

                          щом си сменил всичко остава само едно. Когато си нанизвал цилиндъра да си сложил ключа на сигментите един срещу друг

                          Коментар


                          • #14
                            До: проблем с двигателя на китайско атв

                            здравей колега, при ремонта подмени ли О-пръстените на маслената магистрала към разпределителния вал

                            Коментар


                            • #15
                              До: проблем с двигателя на китайско атв

                              Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                              щом си сменил всичко остава само едно. Когато си нанизвал цилиндъра да си сложил ключа на сигментите един срещу друг
                              колега ще поясниш ли какво точно имаш в предвид ,ключа на сегментите един срещу друг,как трябва да са сегментите
                              Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X