Обява

Свий
Няма добавени обяви.

един въпрос дет ме мъчи помагайте моля

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • един въпрос дет ме мъчи помагайте моля

    напоследък и аз се запалих по куадовете.ма кат карам по-дълго и ме заболява палеца да давам газ та и цялата ръка даже.изчетох много за и против.ама от нашенския съвет по-добър няма.та:
    струва ли си да се препраи газта кат на нормален мотор.викат било опасно. дайте съвет.
    висете отпуснато

  • #2
    въобще не си го и помисляй.....ще се препрепеш като куче!!!/пробвано е/Няма нищо общо с карането на мотор,особенно по тежък терен.Неслучайно АТВ,джет и шейни са с палец - просто движиш само палеца, с останалото държиш здраво
    Пробвай да го преместиш нагоре или надолу със завъртане,намери си точното място,нопак внимавай.Представи си ,че си го свалил надолу а караш дълго време прав - боли повече даже
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от outback
      въобще не си го и помисляй.....ще се препрепеш като куче!!!/пробвано е/Няма нищо общо с карането на мотор,особенно по тежък терен.Неслучайно АТВ,джет и шейни са с палец - просто движиш само палеца, с останалото държиш здраво
      Пробвай да го преместиш нагоре или надолу със завъртане,намери си точното място,нопак внимавай.Представи си ,че си го свалил надолу а караш дълго време прав - боли повече даже
      100% точно и изчерпателно

      Коментар


      • #4
        МЕРСИ

        МЕРСИ МНОГО
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          И мен ме болеше, но вече свикнах. Просто си трябва каране като свикнеш няма да те боли дори да караш и цял ден. Просто наистина си го напасваи палеца на по карането.

          Коментар


          • #6
            Ако не съм карал повече от 3-4 дена, след 20-30-тия километър и мен ме боли всеки път. Това е нормално. Но след 50-тия всичко си идва на място

            Коментар


            • #7
              Ей така си идва на мястото .....на 20-тия ден
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • #8
                И какво е това? олеснява карането или е последица от карането?

                Коментар


                • #9
                  Последица естествено , но и най вероятния ефект ако не държиш бика за рогата
                  IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                  Коментар


                  • #10
                    Този палец постоянно го изкълчвам. ужас... Иначе бика го даржа здраво но като нацела някои дънер или камък само с едната гума ми причернява. за сега не се е стигало като при тебе а и дано не се стига.

                    Коментар


                    • #11
                      Кви са тия екстри бе Саше

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X