Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разработка на раптор 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разработка на раптор 700

    Пичове преди малко слезнах до гаража и какво да видя....раптор 700 SE Машинката е чисто нова....ще трябва разработка....но нищо не знам за нея...утре ще рагледам...на колко км трябва да сменям маслото?Има ли разлика от мануала за 700р и този 700р special edition?

  • #2
    До: Разработка на раптор 700

    Не съм сигурен но май разликата между special edition е само че пластмасите се махат много по лесно и че е с друга шарка
    НЕ СЪМ СИГУРЕН
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      До: Разработка на раптор 700

      A така, айде и само газ - така пише в мануала на първа страница
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Разработка на раптор 700

        Е добре де колко време да го разработвам?Мануал незнам дали има понеже само го погледнах....седалката незнам даже как се сваля....раптора е със газови амортисиори и имат ли някакви настройки?

        Коментар


        • #5
          До: Разработка на раптор 700

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Пичове преди малко слезнах до гаража и какво да видя....раптор 700 SE Машинката е чисто нова....ще трябва разработка....но нищо не знам за нея...утре ще рагледам...на колко км трябва да сменям маслото?Има ли разлика от мануала за 700р и този 700р special edition?
          Ха е...и и случая.Отивам и аз до гаража да видя дали няма един Раптор Много безавариини км.колега
          898658335

          Коментар


          • #6
            До: Разработка на раптор 700

            Честито Емиле, със здраве да си го караш Раптора.
            Някой казват че два пълни резервоара с бензин са достатъчни за разработката но най-добре си виж мануала.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              До: Разработка на раптор 700

              Мерси за пожеланията и инфото слизам доло ,че нямам търпение После ще го нащракам да го видите

              Коментар


              • #8
                До: Разработка на раптор 700

                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                Е добре де колко време да го разработвам?Мануал незнам дали има понеже само го погледнах....седалката незнам даже как се сваля....раптора е със газови амортисиори и имат ли някакви настройки?
                Емо, моля те без подобни въпроси. Ти си един от хората четящи всичко тук. Има много писано за тези неща!
                Иначе моето мнение е като на Пламен, газ и на два резервуара смени маслото. След това на над 500км.

                Коментар


                • #9
                  До: Разработка на раптор 700

                  Ами така е Десо ,но просто вчера не знаех къде се намирам Мануал си имаше под седалката Малко терсене докато свикна със скоростите но много бяга Ето няколко снимки.На последната снимка съм снимал това болтче...то ли се маха след разработката или греша?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разработка на раптор 700

                    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                    ...На последната снимка съм снимал това болтче...то ли се маха след разработката или греша?
                    Обикновенно си идват без да са ограничени. Това болче не се маха а се доразвива, но на мен ми се вижда че си е отвито докрай. Ако все пак е завито и палеца ти подпира в него го развърти, но не го сваляй. След като го "разработиш" му махни тапата отзад на аспуха и си поръчай K&N филтър!
                    Последно редактирано от Desislav Cekov; 08-05-09, 15:10.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разработка на раптор 700

                      За тапата не знаех...по як звук ли ще вади?Щото сегашния не ме кефи.За филтъра знам ,сега чакам татко да донесе нерф-барове и ги слагам

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разработка на раптор 700

                        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                        За тапата не знаех...по як звук ли ще вади?Щото сегашния не ме кефи....
                        Естествено че ручи повече, но и ще върви повече. Комбинация с филтър ще има драстична разлика. Оригиналния филтър според мен не е хубав.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разработка на раптор 700

                          Честито и от мен ,много безаварийни километри.


                          Утре мисля със сина да покараме,така че ако искаш се обади да пробваме новата машинка.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разработка на раптор 700

                            Ето ги баровете ама незнам тея планки къде се хващат...за рамката?
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разработка на раптор 700

                              Е честито, много ще ти хареса машинката сигурен съм. Относно разработката пише го в мануела. Иначе ето ти няколко съвета: варирай оборотите и първия резервоар избягвай пълна газ. Важното е махинката да е в движение и да се охлажда добре, това което трябва да избягваш е окопаването в кал буксуването и рязкото подаване на газ. Не само двигателя се разваботва, трансмисията, съединителя и зъбни предавания също. Втория резервуар можеш повече да го развинтваш на пак основното правило дори и до пълна газ плавно, знам ,че е трудно с такава машинка като раптора. След 3 резервуара смени маслото с пълна синтетика и газ. За тапата незнам какво да ти кажа, моята е махната неусештам да върви повече по скоро е някакъв пласебо ефект от повечето шум, може би по добре реагира на подаване на газ. Айде и ако имаш някакви въпроси по раптора питай
                              It's not the Ride, It's the RIDER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X