Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с кормило на KFX 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с кормило на KFX 450

    Сина ми има KFX 450. Лагера в основата на кормилото е разбит. Пръта е кривен и после оправян. А двигателя предава много вибрации върху кормилото.
    Въпроса ми е следният: продава ли се някъде афтърмаркет кит кормилен прът, опорен лагер и втулка/лагер, които да са по-здрави от сток и да не предават толкова много вибрации.
    Самото кормило не мисля да го сменям.

    Не съм добре с чуждите езици, така че помагайте.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    До: Кормило на KFX 450

    Знам че Трипера си взе усилена ос със тампони горе, за лагерите или фтулките по точно незнам дали е получил. Но оста си заслужава много е хубава мисля че е на Dura blue.

    Коментар


    • #3
      До: Кормило на KFX 450

      Няма лагер в основата на прата на КФХса,има само тампон.

      Коментар


      • #4
        До: Кормило на KFX 450

        Оригиналния кормилен прът е доста дебел и здрав, но показва дефект във планката за кламфите с които се захваще кормилото демек лесно се криви. Прътове има няколко чешита афтърмаркет аз лично моя го смених със Лоне Стар никилиран пази май от ръжда готиното е че идва със яки кламфи които се захващат с тампони и обират вибрацийте връзва се някъде около 350-400$ до България
        http://www.lsracing.com/kawasaki-kfx...ki-kfx450.html
        относно долния захват на пръта е най-обикновенна планка която лагерува на унибал който се разбива обикновенно и може да си я викнеш съвсем спокойно от сайт за оригинални части мисля че беше около 60$ пак до БГ. , ако неможеш да се оправиш звънни 0899/186-529 Пламен ще ти обясня.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #5
          До: Кормило на KFX 450

          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
          Няма лагер в основата на прата на КФХса,има само тампон.
          Тампон или унибал, както пише Пламен?

          А какво е кламфа?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с кормило на KFX 450

            унибал е, износва се от вибрацийте и се получава луфт(празен ход в кормилото около 1-2см.) ако не е гресирано от как е купено е нормално да се износи не е болка за умиране ако имаш часта едно кафе време докато го смениш. А сетих се и нещо друго ако там се е разбило очаквай и лагерите на предните главини също така и легерите на задния шарнир в ексцентрика там откъдето се натяга веригата но това при положение че не си ги барал горе-долу всичко това си заминава по едно и също време.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с кормило на KFX 450

              Лагерите на задната ос са сменяни, но на предните главини още не са. На лявата има шум и ще се сменя. Проблема ми е кормилния прът и вибрацийте, които предава от двг.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X